Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hromadu starého šrotu, rezavé hrnce, plotové pletivo, zbytky z auta atd......už dvacet let čekám až se podle evoluční teorie z toho poskládá plně funkční mercedes nebo aspoň automatická pračka. Základní kovové prvky jsou k dispozici, sluneční záření a jiné vlivy také......A PRODUKT NIKDE. Kde jen udělal soudruh Darwin chybu?????

    Před převratem jsem byl fanatický materialista. Sledoval jsem pořad doktora Grygara "Okna Vesmíru dokořán" doslova a do písmene JSEM TO ŽRAL........mimo to nejel vlak.........a čím více jsem se nořil do hmoty tím více jsem poznával, že nad hmotou musí být nějaký řídící PROGRAM dnes by se řeklo "software" teorie relativity, kvantová teorie, teorie strun, kvasary pulsary jednotná teorie pole, průhledy do mikrokosmu, fyzika elementárních částic atd.....v jednom z dílů zazněla zajímavá statistická myšlenka "pravděpodobnost, že vznikne život z náhodné anorganické hmoty je stejná jako když na šrotišti výbuchem vznikne plně funkční Boeing 747. No tak mám na dvoře hromadu šrotu a provádím vědecký pokus....stále čekám...stále čekám.....a entropie místo aby klesala, naopak roste...žádné auto, žádná pračka, žádný Boeing...jen hromada bor...elu......ale kupodivu pozoruji tvůrčí efekty v jiných oblastech.....kde zaměřím svou mysl....tedy ne náhoda (evoluce) nýbrž TVŮRČÍ ZÁMĚR VYŠŠÍ STRUKTURY.....
  • myslím, že mohou hledat, jak chtějí...jsem přesvědčen o tom (a se mnou zástup různých vědců), že život z ničeho nevybublá...život vzniká pouze ze života, dílo z inteligence. To je bezpečný závěr, který denně pozorujeme. To, že se různí lidé snaží vyhnout nezbytnému závěru - byli jsme stvořeni - je jiná věc, nicméně evoluce prostě nefunguje, navzdory siláckým řečem mnohých...
    http://www.proc-krestanstvi.cz/a54-otazka-evoluce-je-dokazany-a-nezpochybnitelny-fakt-proc-to-nechcete-pochopit/
    • Když se člověk seznámí s tím, jak je to v živém organismu všechno "promyšlené", aby to fungovalo, jak to všechno do sebe zapadá, jak je to účelné, tak jenom hlupák si může myslet, že to všechno vzniklo tak nějak "náhodou" z koacervátních kapek v praoceánu. Všechno to vypadá, že život má nějaký hlubší smysl, nějaký účel, který nechápeme.

      Evoluce funguje v tom smyslu, že vlivy prostředí, v němž člověk žije, jeho chování a zvyklosti se geneticky zapisují a pokud se množí, tak se předávají dál.
    • Jelikož jsme v základu z neživých atomů (konkrétně z kombinací vesměs pouze čtyř prvků, které jsou ve vesmíru velice běžné), tak je názor, že život vzniká ze života, naprosto mylný a zbytečný.
      Logicky by vedl jen k jednomu závěru: Život zde byl vždy.
      Samotnou tuto tezi lze vyvrátit jak fyzikálními zákony, tak zdravým rozumem. Život zde nebyl vždy a rozhodně ne před vznikem vesmíru.
      Samozřejmě vy žádné vědecké metody nepoužíváte, takže nemá smysl se o takových věcech vůbec bavit. Nevím proč si náboženství stále myslí, že může v těchto otázkách konkurovat vědě, když samo ani nedokáže na sobě páchat nějakou sebereflexi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit