Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to tady nevydržel můj příspěvek, že ten jelen je zoo...f.l ? To asi není "politicky korektní", že? *1*
  • Asi masožravé jelen.
  • Docela chudinka, ten jelínek...paroží jako suché haluzky, ty boláky a výrůstky na břiše, asi nějací paraziti...

    Už to bude skoro dvacet let, viděl jsem úplně zblízka kapitálního jelena.
    Jel jsem, bylo to v říjnu, možná koncem měsíce, z Kolína do Uhlířských Janovic.
    Na konci toho stoupání kousek před Janovicemi, vpravo je les, jsem odbočil vlevo na cestu do polí, jsou tam dvě vedle sebe, potřeboval jsem se vyčůrat.
    V dálce jsem zahlédl jelena, běžel po cestě přímo k mému autu. Urychleně jsem to dokončil a hupnul do auta, tehdy Škody 105 S.
    To už jelen vyklusával těsně kolem auta, z blízka obrovské zvíře. Měl jsem strach, že mi u auta vytluče parožím skla.
    Rozvášněný, nabitý energií, ze hřbetu mu stoupala pára, z nozder hlasitě odfrkával, vznášel se nad zemí, jako na pérech.
    Ohromné paroží, nikdy jsem takové neviděl.
    Přeběhl kolem auta, přes silnici a zmizel za praskotu drceného podrostu v lese.Laně se měly na co těšit.
  • Asi se ten jelen do lišky zamiloval *14* *14* *14* *14*
    Nebo je to montáž, a někdo si dělá srandu! *1* *16* *16*
  • ...proč někteří z vás píší vulgární píspěvky a navíc i příspěvky, které se netýkají tématu? Jděte na WC a uvolněte se tam!
  • Nemusíme chodit do Kalifornie, ožralec Ovar taky olizuje anusy východních politiků, fujtaybl.
    • Viki má asi hodně malého pinďoura když se tu takhle projevuje.
    • Můj drahý Viki, dej té své opici banán. Tvoje zloba co máš uvnitř je jen tvoje nabubřelé ego. Jinak tě chápu, ale pomoci si musíš jen ty sám a nesvádět to na okolní svět. Ten je takový jací jsou v něm lidé, včetně tebe. Ještě chybí tvoje osobní motto: Ať moje jediná a zaručená pravda zvítězí nad lží a nenávistí. *14*
  • ... toto téma nejzdegenerovanější sračky, které zde pořád smrdí, nedají :)))
    • ... přihlásila se 5x stejná krysa?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit