Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevěřím. Pan Prof. doc. ing. Václav Klaus CSc., WCdr. h. c. nám sděloval, že žádné oteplování klimatu neexistuje.
    • A existuje?, V těch mrazech? *1*
  • To chce klid a zeptat se profesora Klause. Ten určitě poradí, co s tím....
  • Tak to si ten autor pěkně zablbnul. Měl by s tím článkem do Blesku. Přece na údajích jednoho roku nebudu zevšeobecňovat na desetiletí vývoje klimatu. Byly tu teď velké mrazy, tak z toho uděláme fantastický námět na článek!! Ve 20.letech taky byly zimy bez sněhu a pak nastaly zimy s přehršlí sněhu. Na druhou stranu je pravda, že lidstvo je čím dál víc rozežranější a v čele této deformace jsou Amíci. Ti si ničeho neváží, plýtvají surovinami a jsou největšími znečišťovateli planety. A pokud jim nějaké suroviny nebo něco chybí, tak si bez dovolení vyšlápnou na cizí zemi, kde způsobí převrat a pod rouškou narovnání situace začnou vysávat tamnější zdroje. Ale zpět k článku - je to jenom pro pobavení, nic z toho se nedá brát vážně pro určení dalšího vývoje klimatu
  • a já se bál že za to může Putin *1* *1*
    • jako já bych to nezlehčoval. Putin v tom má určitě pazoury. Jen vzpomeňme momentální kruté mrazy a současně nůž na krk nebohé Ukrajině. Říkali nám to na politickém školení v Langley a tam to musejí vědět..... *6*
    • Neporoučí někdo počasí ? Na Aljašce je vybudován les antén. Proč? Další informace o snahách ovlivňovat počasí jsou asi vetovány.Škoda.

      Opolzer, cdaka@tiskali.cz
  • "Tyto teplotní jevy bez pochyby způsobí potíže lidem i přírodě. Posuny sněhu a deště, tání a námrazy vytvoří na zemi ledový povrch, například pro zvířata tak bude těžké najít potravu.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    no bóže to je toho. Nebude jídlo, tak lidé i zvířata zajdeme na nákup do Teska. Tam mají všeho dost. A V AKCI !!!! *6* Mně spíš dělá starosti zda mám jet na dovolenou lyžovat na Havaj nebo zabalit plavky do Grónska
  • Tak se s těma krámama přestěhujeme jinam a je to. Za těma cedulema to již neplatí.
    Slavný to výrok Slunce seno erotika.
    Přestěhujeme se za teplem, když mohou černí pasažéři do Evropy, tak my taky odejdem ať si tem blahobyt nechají a konečně začnou makat.
  • Už jsem četl názor, že za ty mrazy posledních dnů může Putinová předvolební agitace, povolební aktivity Zemana a probíhající jednání o vládě Andreje Babiše. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit