Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč kvůli tomuhle platíme miliony za výzkumy? Zeptejme se Našich babiček a ty nám řeknou úplně to stejné :)
  • Romulani se taky nemejou a jak jsou zdraví
  • Tak budu asi výjimka, je mi 35 a už jako dítě jsem měl prapodivné množství alergií a později astma. Žil jsem na vesnici o 200 lidech na Vysočině. Všechny ty vymoženosti, které se zde uvádí jako prevence, jsem měl v hojném množství (obohacené o toulavé kočky:-) ). První výrazné zlepšení mého zdravotního stavu nastalo, když jsem začal studovat v Praze...
    • A má chlapec, Vladimír, pravdu! Ty různé tzv. desinfekční prostředky pro blvoně, jak se
      u nás říká, kteří nakupují věci, vymyšlené kšeftař! i
    • A má chlapec, Vladimír, pravdu! Ty různé tzv. desinfekční prostředky pro blvoně, jak se
      u nás říká, kteří nakupují věci, vymyšlené kšeftař! i
  • bezregistrace
    No to že styk se správným množstvím(všeho moc škodí) normálního světa utužuje nejen imunitu fyzickou ale i psychickou přece musí docvaknout každému co má kousek toho selského rozumu ... a proč je tolik nemoci no dokud nebyla lékařská péče tam kde je dnes
    bylo to tak že bohužel to slabé odešlo (dnes se tomu říká přirozený výběr). Dne sice jsme schopni udržet na živu i to co by nepřežilo ale za cenu toho že a je to přirozené se nakřápnuté součástky předávají do dalších generací ... přičtěme spěch, nervy, dost bince ve vodě, vzduchu jídle a máme co máme ... tak že drahé peníze na některý stupidní výzkumy raděj dát na ty co opravdu něco změní a zlepší
  • No to jsou mi objevy:-))
    Ale co na to řekne chemický a farmaceutický průmysl- takhle by to nešlo:-)))
  • Blbost.Vyrůstal jsem na vesnici a alergie i astma nastoupilo až po čtyřicítce tak jako u řady známých.Je to důsledek rozmachu dýzlových motorů a jejich moderních variant.Jezděte na kole a po pár letech poznáte sami.
    • Protože také jíš čím dál sterilnější potraviny a s nimi zároveň přijímáš čím dál víc "éček" a různých chemikálií prodlužujících trvanlivost potravin a vylepšujících jejich vzhled.
    • Nejenom motorů...
  • zlejtroll
    Nejlepší bude to mrně z fotky strčit do pračky. Co je moc, to je příliš.
    • Pro mladé maminky. Ale jen na 30 stupňů !!!
  • Nezbývá, než s článkem souhlasit. Vyjímečně.
  • Nesváděl bych všechno na nervy, nebo na to jestli si ruce někdo před jídlem opláchl, nebo neopláchl vodou! Ono to bude ten nárůst počtu alergií a autoimunit spíše důsledkem rozmachu zemědělství-genetické úpravy obilí, dále potom nárůst očkování a především přeočkovanost celkově! Také časté podávání antibiotik a prakticky na všechno máme chemické léky i na "prdění" plynatost atd.Šizení potravin a nahrozování chemií v jídle!
    Na přírodu se nemyslí.Takže bych to na rodiče neházel tu vinu, to teda ne! To jste pěkně vedle..
  • Šmarjá zase tým vědců objevil to, co už je snad každému jasné. Neustálé čištění a sterilita je cestou do pekla. Alespoň pro náš imunitní systém.
    Doufám, že tento tým vědců nepodepsal petici podporující nelegální migraci I když podle závěrů jejich "výzkumu" bych tomu i věřil. :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit