Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten článek se mi líbí. Je vidět, že se to snažili sertiózně napsat,  K odstranění senescentních buněk bych chtěl uvést, že tento proces přináší velmi malý prospěch. Protože se může stát a stává se to, že v některých tkáních už jiné než senescentní buňky nejsou a proto nenastane situace, že by na jejich místo nastoupily nově rozdělené mladé buňky. Pouze se to zajizví a vyplní fibroblasty. Odstraňování senescentních buněk je s píš podvod na investory, kteří do výzkumu stárnutí vkládají stamilióny. Léky na odstraňování senescentních buněk se vyrábějí a mají spíše placebový efekt. Já jsem nezkoušel kombinaci deasatinib/quercetin, ale jen Quercetin/theaflavin. Něco to dělá, ale proti stárnutí máme mnohem silnější. 

  • felix.julec

    Pro okurkovou sezónu každé téma dobré.

  • Průvodním jevem běhu času je pro všechny živé tvory proces stárnutí. Nikdo nedokáže věčně žít. Každý živý organismus se jednou promění v neživou hmotu. Stárnutí nelze zastavit. Stárnutí směřuje ke smrti, kterou nelze odvrátit. Pokud výzkum buněk dává naději, pak jde jen o šidítko, o které usilují celé generace - aspoň trochu si prodloužit pozemskou pouť.
    • To je velký omyl. Již od roku 1956 se ví, že stárnutí lze zpomalit o polovinu až o 2/3. A také stárnutí lze urychlit o 20% až o 50%. A to se provádí již 60 let. Existují přírodní chemické látky, které urychlují stárnutí. A právě proto, že se ve stravě vyskytují bez zásahu lidské ruky, jsou tyto potraviny vyhledávané a oblíbené. Na potraviny urychlující stárnutí jsou dávány dotace na celém světě, takže jsou neodmyslitelnou součástí závosdních i školních jídelen. Máte 2 takové tábory, jedni by chtěli žít déle a druzí chtějí, aby ostatní žili krátce. Slyšeli jste o tom už někdy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit