Přejít na výpis diskuzí
Ženy mají dvakrát větší riziko než muži, že u nich propukne deprese
16.11.2018 | red
3 příspěvky
-
Tak jsem bohužel asi mimo statistiku, protože jsem muž a i přes to mám deprese poměrně často. Vůbec nic mi skoro na tento můj problém nezabírá - bohužel. Kdyby jste někdo měl tip na to jak se dostat z deprese, tak budu velmi rád.
-
Měla by být zavedena kvóta na depresi. 50% muži a 50% ženy. Všichni ale společně přirozeně cítíme, že korektní to bude, když depresi bude mít max. 49% žen a alespoň 51% mužů. Zařiďte to. Obecně prospěná nezisková nadace za dotace "Naše deprese o.p.s." na tom již usilovně začala pracovat. Vše je vědecky podloženo prací expertky dr. Brainové.
-
Holky to mají v životě odjakživa težší.
Už jenom to, že (zpravidla) žijí s něčím tak příšerným, jako jsou muži, je důvod k depresi. Tedy pokud se tak dá říkat platfusáckým a rozmazleným mamánkům a potomkům profesionálních maminek.
Holky, nevěste hlavu, pořád můžete žít s nějakou skvělou ženou - jsou přeci naprosto dokonalé ne?
Omluva za genderovou nevyváženost, ale zkusme to někdy brát s úsměvem.