Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To už mě nebolí, dávno už tady nebudu.

  • Tak to už asi nemá smysl zakládat si penzijní spoření, že....?😯

  • Připadám si jako jepice, která přemýšlí o délce života slona či želvy, a o tom, co z této skutečnosti může pro sebe vyvodit. Právě čas je velice relativní pojem, záleží na jeho subjektivním či rádoby objektivním vnímání, čas nám mezi prsty ujíždí, aniž bychom ho nějak mohli uchopit a zpomalit, nebo dokonce zastavit. I lidstvo má svůj vyměřený čas. Dávno před zánikem Slunce, které se opět scvrkne nebo promění v neutronovou hvězdu atp., lidstvo už nebude existovat. Obávám se, že lidstvo svůj stín nebude umět překročit.
  • astv

    To jsem se vylekal. Už mi zbývá jen 500 milionů let.  Ale zítra do Kuaflandu to ještě stihnu.

  • PavelSki

    Nedávno to říkal na přednášce Dr. Grygar, že to lidstvo stihlo "na poslední chvíli", aby jsme si ještě života na Zemi užili.

  • Za miliardu let to bude každému jedno bude se žít na jiných planetách někde ve vesmíru nebo si vytvoříme vlastní. Je docela možné, že ovládneme i slunce a nikdy se jídlo nejí jak je horké a s tím sluncem to nebude taky tak.  

    Spíš mne zajímá jaký budu mít důchod. 

  • vanhorne

    "skončí do miliardy let"

    Man proposes God disposes. Co kdyz uz nas ma priroda plne zuby? Jak dlouho priroda necha pozemskeho cerva aby se do ni montoval a pil ji krev, ha? 

  • je s podivem , proč ti slavní ekologové pořád stejně něco řeší . jen s tím otravujou a obyč lidem tím komplikujou život. Stejně konec je nevyhnutelnej !

    • MartinZikmund

      To je fakt. Na co vařit jídlo, když ho nakonec stejně sním.

  • dzixy
    Teda Nedd.cz si vybral zvláštní způsob jak popřát k novému roku.
  • Kirgos

    Platí stále jedna jediná konstanta: Expand or die!


    měsíce Jupitera by mohli vydržet další 3-4 miliardy let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit