Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se spíše ptám, pane Jégle, proč se tato všechno - mnohdy na první pohled paradoxní až absurdní opatření a technická řešení přijímají???

    Protože je tu reálná (dosud) neznámá hrozba, na kterou umírají ještě dnes tísíce lidí po celém světě. A protože zatím nevíme přesně co s tím. Protože se zatím bojíme a hledáme cestu a hledáme řešení. Tedy někteří. Jiní jen z dálky plivají a polehávají s nejrůznějšími příspěvky doma. 

    Za rok, dva budeme všichni moudří, chytří a budeme jistě vědět, co a jak se mělo udělat. Budeme kritizovat, zesměšňovat a nadávat. Obzvláště např. pan Fiala a madam Pekarová. Ti svou prudkou znalostí vynikají především.  Generálové po bitvě. 

    Jenže ta ještě neskončila, i když se připoka..ná vláda hroutí pod nevybíravým tlakem různých skupin, pro které je mamon a peníze víc, než lidské životy. Vítejte v Česku

    • R je pod 1 , takže už to není třeba tak hrotit .Můžete se spolehnout to že c19 se šíří nervovou soustavou a v zásadě je schopen napadnou to co je asi nejslabší článek nebo prostě co se mu chce a na to udělat vakcínu bude téměř nemožné.Dneska jsem četl o nikotinu , samozřejmě tápání , to je tím že kuřák má částečně konzervovaný povrch sklípků , pokud by se zeptali jakéhokoliv brusiče , tak okamžitě ví proč , kuřák chrchlá ráno a pak už to jde , nekuřák má plíce podrážděné stále , takže oči a pak vysušené sliznice bez hlenu , třeba klimatizací , či horkým vzduchem - zánět hlasivek , průdušek , plic , žádný nikotin proti nepomůže.No a že napadá nerv.soustavu , no nevím , když vás něco klepne mezi nohy tak to není zrovna pocit slasti a jak je to rychlé atd. , snad to svinstvo nebude způsobovat i neplodnost , taky by to nebylo nic nového.Pokud to neodezní samo tak 50 % závěry můžete dělat až k 30.6.2022 .

      Pane Jégl přestože někdy diskuze není korektní vůči většinovému názoru , nerozhodujte co má a co nemá být řečeno , uznávám že je někdy řádně opepřená , ale pokud není sprostá tak to neškrtejte a v případě věcí o niž nemáte potuchy tak nerozhodujte , nebudu se vracet k té GB padesátých let . Děkuju.

      Tak ať se Vám všem vyhýbá cov 19 minimálně na 20 mil.Pokud už jste to někdo rozluštil tak jste skutečným a znalým odborníkem.Platí pane Jindřichu že až si budeme vychutnávat kávu na náměstí Wuchanu tak je po problému a platím kávu já.🙂

      • O. K. Na oplátku

        •  Podle všeho pro ČLR nezačíná doba druhá ale třetí , neb tu první utajili , tak s takovouhle budeme mít štěstí když to nezačne na podzim znovu a nebo mutovat.Nám extrémně pomáhá to počasí , slunce a sucho , ke stejnému závěru došli v USA  (William Bryan , ministerstvo vnitřní bezpečnosti) Tak na kávu to ještě dlouho nebude a v Charbinu  dnes vznikají informace jak to probíhá(či může probíhat )na podzim v Evropě , bohužel se papalášům z KS Číny nerozsvítilo , tam obyčejný člověk nemá cenu ani 2 EUR za co nám střílí ty roušky.

    • Do britské novinařiny  http://svobodnenoviny.eu/david-icke-koronavirus-je-monstrozni-podvod-elit/?fbclid=IwAR2Q9kOp6vMMIbLSkl_cjrKQdQMBXKVO8I8kT_pv6vck_FzMojSINj11wO8

       a dokonce mezi americké špičkové doktory https://www.youtube.com/watch?v=2rw1eZJl23Q&feature=youtu.be  pronikly "spiklenecké teorie" o problému zvaném "kolenový vir" . Naštěstí, jak doufám, demogratycká cenzůra nespí a okamžitě toto šíření nepravd, pověr, lží a mýtů zarazí a jak doufám vše smaže a mne "svobodně" zablokuje. A tak je to správné, tak to má byt. Musíme myslet správně po bolševicku, teda pardon demogratycku, tak jak je nám to oficiálně nařízeno....Jinak by se Soros a Gates dožrali a nebyly by prémie.....😉

      • Dobrý den pane Realisto. Ve Vašem sdělení neshledávám žádnou reakci na můj příspěvek. Nevím jestli myslím po bolševicku nebo demograticku. Snažím se sem tam alespoň myslet. 

        • Omlouvám se, špatně jste mne pochopil. Snažil jsem se ukázat širší problematiku koronaviru a odkud patrně "vítr věje" a co tedy zhruba můžeme čekat. S tím jsem si sarkasmem dělal legraci z cenzury, která, jak jsem si všiml, nejen mne dříve za zmíněnou problematiku a jiné postihla. Já myslím že víte o kom, čem mluvím....

          • zase je lepší aby nás postihla ta důra - cenzůra než těžká forma c19 , berte to s nadhledem , někde tisíce km daleko si prdne  netopýr a vidíte co z toho je.Nemaj je krmit těma syntetickejma granulema , pak to čuchá celej svět.Snad mi to neškrtnou.🙂

            A dědo co je tohle?   Smrková šiška Pavlíku.  Co je tohle?  Šiška z borovice.   Co je tohle?  To je hov.o Pavlíku. 

            Prostě klasika.

  • Vyhlášeným Zlepšovatelem roku 2020 je nějaký Fiala z ODS.Zlepšovatel z první linie.Uslimpaný hrdina, který už neví jakou hloupost vypustit do prostoru.Nejvyvedenější jsou jeho hlášky, jako že některé soubory opatření vláda opsala od ODS.Nebo, že jedině díky ODS se vládě podařilo prosadit nošení roušek.Fialo děkujeme! Děkujeme za ty gejzíry trapností přednášené ve zprávách. Děkujeme za ty pravidelné defilé pravé blbosti.Už předbíháš i Mistra veřejné blbosti.Nějakého Kalouska.

    • Vymysli už taky něco lepšího , okoune , nebo si hraješ na papeže 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit