Přejít na výpis diskuzí

Naučil se hrát na kytaru podle Youtube, teď je z něj nejvlivnější teenager

7.9.2018 10:32
Tomáš Burkoň 7 příspěvků

Shawn Mednes, který před měsícem oslavil teprve 20. narozeniny, se ve svých 13. letech naučil hrát na kytaru podle videí na Youtube. V té době jistě netušil, že se z něj během chvíle stane Superstar, která bude trhat rekordy, stejně jako Justin Bieber, či Miley Cyrus. Přečtěte si, jak se z obyčejného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Myslím,že jsem text pochopila dosti dobře.

  Dobrá tedy,ta" hvězdička" je a byla úspěšnější než Vy, už ve věku vypatlaných a nemyslících teenagerů,pokud to nevíte,tak si to přečtěte.Ale o tu hvězdu tady přeci vůbec nejde:-)

  Jde o Vaši aroganci a Vaše urážky.


 • Přeci jen jste malinko chytřejší,než se původně zdálo:-)......bála jsem se,že budete nadále reagovat.

 • Potrefená husa by byla ve věku teenagerů.Já jsem zralá dáma a troufám si říci,že ta "hvězdička" Vás už teď,ve věku" vypatlaného a nemyslícího" teenagera,strčí do kapsy.A to nemyslím jen úspěšností,oblíbeností a výdělkem:-)......

  A toto není zastání zmíněné hvězdy,ale teenagerů.Asi nějaký mindrák,že?


  • josef.chmela

   Zralá dámo, která nechápe psaný text. Ta hvězda už dávno není ve věku teenagerů a ani jsem to nikdy nenapsal. Já jsem úspěšný pro své okolí a vydělávám také opravdu dost. A o oblíbenost u teenagerů opravdu nestojím. Tak hluboko bych opravdu klesnout nechtěl.

 • ??........A Vy jste vypatlaný hulvát!

  • josef.chmela

   Potrefená husa se ozvala. Podle sebe soudím tebe.

 • josef.chmela

  To je hvězda pouze milionů vypatlaných a nemyslících teenagerů. Ti, co něco opravdu umí a myslí vlastním mozkem, tuto hvězddičku opravdu neznají a nemají důvod se o ni zajímat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit