Přejít na výpis diskuzí

2012

FILM 14.8.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cono.grande
    tak tohle je ten nejbrutálnější katastrofák co znám a to sem jich viděla spoustu *5* supér *14*
  • :P

    největší sračka....!!!jedinej film od režiséra Rolanda Emmericha byl Den Poté...
    *3* *3*
  • Můj názor na vše

    Dříve byl můj nejoblíbenější film samozřejmě TITANIC... ještě nadále je a bude... ale poté, co jsem se dneska podíval na 2012, tak bych řekl, že u mě je o něco úspěšnější, než TITANIC, což málokterý film dokáže přelstít TITANIC u mě.. ale to je můj názor... kdybych mohl, začal bych říkat, jak to bude...:) Co se děje nyní ve světě: Samé války, bouře jako takové tornáda, sopky, hurikány, zemětřesení, záplavy či sucha jsou čím dále častější... Nyní vybuchla další sopka v Indonésii.. Lidé stejně jednoho dne vymřou, jak vynmřeli dinosauři, mamuti atd.., tak lidé také budou mít tento soudný den... NIKDY NIC NETRVÁ VĚČNĚ. proto si myslím , že sice BÝT ROKU 2012 KONEC SVĚTA PRO LIDI BÝT NEMUSÍ, ALE STEJNĚ TO JEDNOU PŘIJDE, A BUDE TO BRZY.. možná už za 100 let - se podivte, co se děje ve světě. Možná si řeknete, co to tady plácám, ale až se to začne dít, tak uvěříte - je to tak vždy... Prostě můj názor je, že lidé tu věčně určitě nebudou a pro ně svět skončí brzy... i když řeknu třeba i za 500 let... 500 let je krátká doba... Doufám, že mě chápete... jsem člověk, který se zabývá tímto a miluji katastrofické filmy jako jsou TITANIC, 2012, Den poté atd...
    mějte se :-) doufám, že mě chápete - mé pocity :-)
    • krávovina
  • dormeo

    2012

    nej katastrofickej film kterej sem viděl *15* *15*
  • hmm

    je to pěkně udělaný dobrý obsazení ale na hovno příběh a hlavně děj ... jinak ej vydět že grafici si vyhráli mě by to trvalo tak třičtvrtě roku např ''zničit'' Prahu :D
  • Konec světas

    Já to mám na DVD i v českém dabingu je to dobrý film
  • sharpy

    LOVE :-*

    Tenhle film je boží-jen nedej bože aby se tohle fakt stalo :-)
  • ...

    Horší film sem snad neviděl! Škoda peněz! Když v nějakým filmu jede auto a za ním se všehno bortí tak mě to přijde docela přehnaný a když se v tomhlefimlu za nima bortil svět prakticky celej film, tak to bylo se z toho stala neskutečná kravina. A nesmím zapomenout n detaily, jako že kůli koni světa přerušili letní olimpijské hry v Londýně. Děj se totiž odehrval v prosinci, asi do té doby postoupí globální oteplovní natolik, že tam ti Etiopští běžci nezmrznou. *1* Ale i takl mě přijde letní olompiáda v prosinci divná. A taky sem se docela divil že mikrovlné záření ze slunce, které ohřívalo zemské jádro. Ohřívalo jenom zemské jádro. Všihni nejspíš víte jak toto záření funguje a pokud přivedlo podzemní vodu k varu, tak by přivedlo k varu i tu nadzemní. Včetně lidí kteří b se uvařili dvno předtím, než by zjistili že se něco takovýho vůbec děje. Je to skrátka nevychytaná slátanina, určená pro dabilního konzumenta který si ničeho takovýho nevšime. Kdybch tam nebyl s kámošema tak bych se sebral a šel od tam pryč.
    • Re: ...

      2012 ? je to vážně sračkaza kterou je škoda peněz,tak trapnej film sem už dlouho neviděla *1* ...
    • Re: ...

      To tam říkali: nezahřívalo to vnitřní jádro... jen ty erupce co doletěli až na zem, aktivovaly jakési malé částice, které se nalézají jen v tom jádrře... proto jádro se změnšovalo a zahřívalo a proto se pak bortila zem... stačí se jen dívat pozorně a ne zbytečně kritizovat!!
    • sharpy

      Re: ..???

      Co to meleš ty kreténe?Horší film??Třeba TITANIC..to je teprve kokotina...
      Sám by jsi nic nedokázal natočit(i stou trapnou přezdívkou)Teď mi řekni kterej film není přehnanej???....Tak sklapni kokote
      • Re: Re: ..???

        Podívej se na svou přezdívku.
      • stellaxxtexasgirlxx

        Re: Re: ..???

        Ty krawo titanic je lespi nez tadyta picovina !!
        • Re: Re: Re: ..???

          Tento film jsem neviděla a po pravdě ho ani vidět nemusím. Myslím si, že v roce 2012 se možná něco změní, ale nevěřím tomu, že bude konec světa. Jsem přesvědčená o tom, že někdy ten konec všeho bude, ale teď ještě ne. A pokud mám srovnat Titanic s tímto filmem, který jsem ještě k tomu neviděla, tak bych k tomu řekla jen, že Titanic je dobře natočený, ale spíše jako romantický film s tragickým koncem. Nesmíme taky zapomenout, že se tohle s Titanicem skutečně stalo, jenom to trochu upravili. Podle mě zatím zůstává otázkou, jestli tento film není jen další fantasmagorický film. Ale to se zatím nedozvíme........to až po onom "osudném dni".
  • mr.bond

    2012

    Skvělej film, viděl jsem ho už v listopadu a musim říct, že je to nejlepší katastrofickej film, kterej jsem kdy viděl. Povedlo se to fakt dokonale, efekty, zábava, smutek, bezmocnost, obětavost...To všechno se odehrává...navíc další + že od začátku filmu je akce, od začátku filmu se něco děje, opravdu úžasnej film...doporučuju *4*
  • alficka

    tyjo

    No u nás to ještě nedávali ale nejspíš to bude v prosinci takže na to pujdu...už aby to bylo *1*
    • alficka

      Re: tyjo

      Jo budou ho dávat 11. a 12. ....Na to stopro jdu!!! Jupííí *1* jenom mě štvě že je to s titulkama...u nás no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit