Přejít na výpis diskuzí

Gladiátor

FILM 4.3.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Gladiátor je výbornej film i jako historickej ujde, dobrá hudba aj herec Russel Crowe atd. Bylo a je to rozhodne lepší než Trója podle mne
  • Podle mě nejlepší film ,který kdy byl natočen .. ;)
  • Decimus Maximus

    Film vynikající, jen co se týče historicity silně to pokulhává, ale to nevadí, my jsme publikum komerční a hodně toho skousnem :-) jinak nádherná hudba. Málem se to vyrovnalo Cestě do zatracení
  • -reddragon-

    glaad

    goooodys film ae dycky brečim *9* *9* *9*
    • Re: glaad

      jj...taky bulim jak...ale fakt mega cool filmíík...:-*****MILUJU
  • jjannissekk

    O filmu

    Gladiátor je skvělej film.Je to jeden z nejlepších filmů,který jsem zatím viděla.Pravda,je trochu smutný,ale je to velmi dobře zpracované.Konec je smutný,ale nakonec se se svou rodinou shledá se svou ženou a synek,takže myslím,že je i po smrti šťastný,že tam je,a Komodovi se pomstil,to je hlavní.!!!
    *4* *7* *13* *15* *16*
    • skolnyj

      Re: O filmu

      Promiň, ale pomsta není nikdy dobrý konec.....jedno zlo tvoří zlo jiné .... dám Ti teď otázku..co si myslíš , že se stalo potom, když byl zabit Komod. Ty si myslíš, že všechno skončilo, naopak , vše začalo .. začala bytva v senátu o to, kdo se chopí vlády....vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude. Ano film byl, je krásny ..jeho spracování je částečně poeticke a to mluví samo o sobě .... i ztvarnění hlavní postyvy bylo dobře obsazene R.C. ..to zahral nanejvýš dobře .. je poznat kvalita..herecka kvalita. *4* *4*
      • jjannissekk

        Re: Re: O filmu

        Dobře, možná jsem neměla použít slovo POMSTIL, stačilo napsat, že mu tak nějak oplatil stejnou mincí, měl jen toJasně, chápu na co narážíš, samozřejmě, že to dopadne bitvami o nadvládu, ale taky si musíš položit otázku: "Opravdu to tak muselo dopadnout?" Kdyby se lidi vůbec někdy dokázali na něčem dohodnout, jakože ne, pak by to určitě vypadalo jinak. Sorry, ale tohle je prostě můj názor a ty máš taky právo na svůj.
        PS: Nauč se psát bez hrubek..
        • jjannissekk

          Re: Re: Re: O filmu

          Měl jen to, co si zasloužil.. To mi tam vypadlo..
  • ...

    To je strašně smutnej film, jak mu zabili tu rodinu, ale nakonec je s ní *4* Takže to má jakoby dobrej konec.:-)
    • aliceb

      Re: ...

      Ten konec je úžasný, velkolepý... Už jen kvůli němu bych se na ten film dokázala dívat pořád znovu. *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit