Přejít na výpis diskuzí

Goyovy přízraky

FILM 4.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kasandra_aliene
    mě se ten film líbil, jenom mi bylo líto Inez, ale nakonec když byla šťastná s jiným dítětem... jo, je to hezkej film, a i když moc Portmanovou nemusím, tady byla fakt dobrá a její hereckej výkon *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tak to je shit

    tak to je teda težkej propadak,miloš forman takhle neurčitý film? hruza, zustal slepěvěřit že co natočí je skvělé_? o čem to je ? o lásce, šílenství, dětech, nebo o goyovi? ne , o ničem ani o revoluční době, příběh se těžce odvíjí od začátku do konce, ale kde je konec ? kde je začátek , kurva asi prestal milos hulit , jinak to nechapu a znamka 9,95 to jsme kde, ? at delá film treba vaclav havel, taky nejde urazit. milosi formane slabe a plytke, nasras me
    • Re: tak to je shit

      a to jsem se taky jeste tesil na varhana, moc mu preju, ale ze by tam byla muzika ktera by to zvedla? no fakt nevím , asi ho tam ten pán vystrihnul, kde je mjusik který by podkresloval scénu výrazně, že se jedná o zlom? warhane tím sis reklamu neudelal, a prál jsem ti ji , drž se nových mladych lidí a na osobnosti se vyser, máš navíc, a ja jsem formana vážně miloval,asi jsme zaspali, když se držíme celebrit, at žije Qentin, rodriguez a další co nezaspali na vavřínech. varhane zkusím to jeste jednou jen kvuli muziky, at vím? sceny kdy jsou lide úpúořád ve stejnych mejkapech i po letech-chudoba?
      • Re: Re: tak to je shit

        nekecej blbiny,vždyť je to skvělý film
      • Re: Re: tak to je shit

        Každý má prostě jiný názor, protože Goyovy přízraky jsou můj absolutně nejoblíbenější film. Výkony herců jsou fantastické, děj skvělý, prostě strhující film, který miluju. *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit