Přejít na výpis diskuzí

Má tlustá Valentýna

FILM 4.3.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všimli jste si, všichni čtyři mají jména z grécké mytologie, moc se mi líbí ten nápad i to spracování *14*
  • Souhlasím s tebou Mirko.
  • Hele Jane jestli tě ta telenovela nezajímá tak to je tvoje věc každý má rád něco jiného já to chápu ale některé to babí tak prosím nevstupuj do diskuze. Diskuze je pro ty lidi kteří to miluji.
  • Všichni jste blázni jestli to máte rádi! Protože tohle je ta největší píčovina, jakou kdy vytvořili :-P
  • Má tlustá Valentýna Super Telenovela.
  • To by bylo super kdyby natočili seriál a hlavní postavy by byli Franklin a Chiqui nebo Pandora a Jordy nebo Orestes a Valentýna.To by se mi moc líbilo nebo by mohli natočit nějaký romantický film.
  • Seriál Má tlustá Valentýna je prostě nejlepší seriál, všichni ti herci jsou prostě super: Orestes-Valentýna-Bela,Čiky-Franklin,Pandora-Jordi a všichni další co tam ještě hrajou no prostě jsou super.A některé snény prostě zbožnuji a někdy si je pustím více krát.
    A písničky k seriálu jsou prostě taky super.
    1.Poco a Poco(Orestes a Valentýna)
    2.La Cita(Franklin a Čiky)
    3.Supervisor de tus suenos(Jordy a pandora)
    a spousta dalších.
    Velka škoda že má seriál jen 178 dílu, škoda že netočili další díly ale jinak ty díly které natočili byly prostě super. když mám volnou chvilku tak sleduji Má tlustá Valentýna, ten seriál mě prostě baví a nikdy bych ho nepřestala sledovat."JE TO PROSTĚ SUPER SERIÁL"
  • tendle film je nejlepši zefšech ale škoda že to nepokračuje do 100 dil jinak je skvelej film ja když přidu ze školy tak du na noubuk a hned si du pustit ma tlusta valentyna 99 dil libi semy hlavny postavy valentyna a orestes a pandora a ariadna a akiles a čordi a sasa a franklin a daniela konzuela žembova vaneska *12* *12* *16* *16* *14* *14* *5* *5* a olimpia a chuan anchel
  • ano mate pravdu je to najlebšia telenovela a ma velmy bavy som rada že je na uložto mne sa pači len čiky a franklin s ukrasny ten film sa my velmy peči
    a už všetky časti su na uložto proste najnjaj naj je len sladka valentina ostatne filmy su somarina
    ale valentina to je naj najme sa my pači ao sa čiky a franklin miluju a tyžia po sebe dobre že nepovedala olypii že lubi franklina karena nemusi t ovediet každy
  • Tu telenovelu jsem mněla ze všech nejradši....Je to taková romantika Orestes a Valentýna *14*
  • ahoj,nevite kde bych mohla najit dvd a koupit si to naky dily me nejdou stahnout tak si to ratsi koupím. *4*
  • juvaneny
    ahoj, myslím že 115 díl pro děj není vůbec důležitý :D taky sem ho tam nenašla tak jsem ho přeskočila a v pohodě :D
  • anka6959
    ona příde v 66 díle na svatbu Chiqui a Oresta :)
  • anka6959
    Ahojte lid nevíte kde bych mohla stáhnout 115 díl telenovely ? na ulozto to vubec není adocela mě to štve !! jo a nevíte prosim vás v jakým díle to byla Chiqui na tom potratu ? já to nikde nemůžu najít..jinak nejvíc mám ráda Chiqui Franklina a pak Valentýnu s Orestem *1* *1* *1* je to nejlepší telenovela *14* *14* *14* *14* *14*
  • Uplne super telenovela..Chuiqi a Franklin,boli pekný parik.Mohli by niekedy natocit telenovelu kde hraju oni dvaja hlavnu ulohu,potesilo by ma to :-)
  • Susi18
    Ahoj.Všechny díly si můžeš postupně stáhnout na www.ulozto.cz .Stahuji tam tedkom každý den nejméně 4 díly Valentýny,a je to super.Lepší než na internetu.A stáhne se ti to rychle,tak za 30 minut.Teda alepsoň mě :).Přeji příjemné dívání:)
  • Re: .......

    jn valentyna = telenovela
  • .......

    Tuhle telenovelu zbožnuju.Valentýna je nejlepšííííí telenovela.
  • lusiiinkaa121

    ahoj

    Ahoj můžu se zeptat v jakém dile bude ta valentyna uz takova pekna a hubena ??:) *3* *3*
  • :)

    tuhle telenovelu jsem úplně milovala *3* ale dávali ji dopoledne .. *16* ale vždycky to byl důvod proč nejít do školy a být "nemocná" *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit