Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    užassssssssssss film texty překladu pisně Voulez vou Dej si řict *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cumacek72
    No co dodat...prostě nejlepší muzikál na světě. Nejlepší herci, krásnej ostrov, úžasný písničky (když je zpívají ti herci je to lepší než od Abby) *1* ♥♥♥♥ *14*
    • cumacek72
      a TEČKA, TEČKA, TEČKA *14*
  • ...

    Pochopila jsem dobře že ten Harry byl teplej?:D
    • Ten film se úžžžžasnýýýý. Je fakt skvělý. Chtěla bych jet na ten ostrov , ale nemohu. Předevčírem jsem na tom muzikálu v Praze. Byl to krásný muzikál. Nejvíce se mi líbila ta Sophie - Petra Vraspírová. Ale byla dobrá i ta Dona - Machálková. A ta Tania nyla v písničce Láska v hoisce. Mám z toho muzikálu tričko. Je to hezké tričko .
    • tyret
      Ano. *1*
  • I' love Mamma Mia!

    Já Mammma Mia! M-I-L-U-J-U *14* *14* *14* *14* *14* *14* A asi v Květnu mam jet na ten ostrov kde se natáčela Mamma Mia! Já tím seriálem žžžžžžžžžžžžžžžiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I' love *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ei123

    Dotaz

    Nevíte někdo jestli bude další díl?? Ten film je NEJ hlavně Pierce Brosnan. *4*
  • sandra_kanova

    mamma mia

    film je super ale od Michela*14* Jacksna jsou ty fil mi lepsi *14*
  • mikes38

    nwm

    mno ze by me tendle film nak vzal se rict neda ale nejni uplne nejhorsi
  • baluska1

    VVV

    Krásnej filmíček
  • MAMMA MIA

    včera jsem se vrátila z dovolené byla ksem na ostrově kde se natáčela mamma mia......
    • Re: MAMMA MIA

      a kterej to je a jak se to menuje kolik to stálo peněz atd.
  • fifakovaterka

    Mamma mia! a Meryl Streep

    Mamma mia! je prostě boží!!! Já ho přímo miluju přesně tak miluju i Meryl Streep je to moje nej nej nej nej nej nej oblíbenější herečka je to tak straštlivě dobrá herečka že jiná snad ani není přezdívá se ji KRÁLOVNA HOLLYWOODU!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Mamma mia! a Meryl Streep

      já jí taky miluju je jí plný internet hezky zpívá, hraje a vtipkuje meryl a pierce ve filmu jsou hezký pár *14* *14* *14* *14* je to ten nej fííííílm na světě meryl Streep budu milovat jako herečku navždy!!!!Moc bych se chtěla podívat na ten ostůvrk *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
    • Re: Mamma mia! a Meryl Streep

      Přesně jsi to napsala jako já!!!!! Taky Miluju Mamma Mia! a Meryl Streep *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit