Přejít na výpis diskuzí

Monte Carlo

FILM 11.6.2010 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes je to v televizi budu se dívat *14*
  • tenhle film je dobrej moc se mi líbil *1*
  • Sel je úžasná zpěvačka i herečka. To, že se někomu nelíbí že chodí s Justinem Bieberem, tak mu vzkazuju: nepleť se do jejich věcí, je přece na nich jestli spolu budou chodit nebo ne.Kdo Selenu nemá rád, tak ať drží h**u a neuráží ji tady. *16* Selena je určitě super holka, nikdo z nás ji určitě osobně nezná, ale to neznamená že je to k***a,p**a apod.
    Někteří ji viděli na koncertech(těm upřímně závidím),ale to neznamená že ji znáte. *3* Každý má svůj názor, já taky nemusim JB, ale nerozhlasuju že je teplej, d***l atd.. Jak to proboha můžete vědet ??!! Když ho neznáte tak o něm neříkejte že je teplej !!! A když je teplej, tak mi teda vysvětlete, jakto že chodí s holkama ?? Já se JB nezastávám, zastávám se pouze Sel, kterou mám ráda a proto se tu zmiňuju o Justinovi.Ok, asi jsem to pochopila, buť urážite Selenu, protože se vám líbí Justin a Seleně závidíte. Anebo se vám nelíbí že Sel chodí s Justinem, o kterém si myslíte že je gay. A poslední možnost: nelíbí se vám aní Selena ani Justin a tak tu píšete jak jsou hrozný. Jak by jste se cítili, kdyby o vás někdo napsal, že jste teplý, neumíte zpívat a plno jinech sprosťáren ??? Asi by se vám to nelíbilo, a proto (i když Selena ani Justin si to nepřečtou) je tu neurážejte !! Komentáře nejsou k tomu aby jste se tu pomlouvali navzájem, např. ona je š****a, protože říká o Seleně že je š****a. Komentáře jsou k tomu, aby jste vyjádřili svůj názor, a když někdo řekne, že se mu Sel nelíbí, tak o něm hned neříkejte, jak je blbej, protože to je jen jeho názor.Jak už jsem řekla - neurážejte tu Selenku a Justina.
    • Tak ty se chytrilinko nejdruv nauč psát. A asi nejsi uplne v pořádku, když do komentáře, kterej se má týkat toho filmu napises, ať lidi neurazej Selenu a Justina
  • Selena je výborná zpěvačka i herečka. Mám ji moc ráda. Má moc krásné filmy i klipy :)). Přeju jí, ať jí to s Justinem klape. Mám je oba mooc ráda :)).
    Filmy např. :
    A zase jedna popelka nebo Monte Carlo - (Selena)
    Justin Bieber - Never Say Never - (Justin)

    Filmy jsou krásné!!! *3*
  • Mě se nejvíc líbila písnička která hrála na začátku filmu,ale nevím jak se jmenuje.Nevěděl by to někdo??? *9*
    • Jakeho filmu ?? *3*
      • Monte Carlo *3*
  • je to dokonalej film :) ♥ a jsem strašně ráda že tam hrajou moje 2 oblíbený celebrity Selena Gomez a Leighton Meester :)
  • Tomuto filmu dávám 100% *14* *14*
  • Je to ta nej nej nej nej. Nej nej nej zpěvačka herečka *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to pěknej film..ale podle toho jak byly všude videa a ukázky na ten film než vyšel tak jsem očekávala trochu víc ..ale pekný tak na 85%
  • verik93
    PRO HATERY!
    Takže takhle: Ten do má rád Justina Biebera a Sel ne, tak ať jde na jeho dizkuzi a přestane tu urážet Selenu! Ten do má rád Selenu a Justina ne, tak je tu sice správně, ale ty kecy o Justinovy byste si taky mohli odpustit, protože tohleto je Selenky dizkuze a jestli jste fakt fanoušci co mají Selly rádi, tak byste věděli a hlavně byste si všimli, že Sel je s Justinem fakt šťastná a milují se *14* Nevím proč vám to tolik vadí. Nechápu vás! Když se nad tím zamyslíte, tak ani jeden zvás tu neříká pravdu, protože ten kdo říká že miluje Justina a nesnáší Selenu, lže, protože kdyby mu fakt tolik na Justinovi záleželo, tak by byl rád za to že Justin si někoho našel! A ne tu dělat histerycký scény o tom jak je Selly strašná a čekat že si někoho z vás 'šílenejch fanynek' Justin jednoho dne vezme! Ten kdo má rád zase Selenu, by měl být taky rád za to že jí vidí se usmívat a že je šťastná! Tak proč jim stojíte v cestě?! Vlastně jim ani v cestě stát nemůžete, a je to blbost, tu takhle nadávat a ponižovat je, když oni si to stejně nikdy nepřečtou a hlavně se díky vám nikdy nerozejdou!! Takže stejně tu těma kecama o tom jak jsou strašný nic nevyřešíte, akorát tu ukazujete jak jste trapný *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit