Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední 2

FILM 18.11.2007 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VYHRAJTE HSM!

    vyhrajte!

    http://shy-monca-zohov a.blog.cz/0909/soutez-o-hsm

    vyhr ajte originál tašku přes rameno s hsm!
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-)
    • Jana.H.0303
      sleduj filmy online zdarma.cz tam to bude a pokud ne tak potom nevim *1* *15* *3*
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
    • Re: HSM v ČR

      Ahojky jen se chci zeptat jak to bude v těch Pardubicích....kde to bude a tak přesně....a jk se dají sehnat na ně třeba lístky bo tk něco....díkes za odpověď
  • kataabara

    Soutěž

    Ahoj na mém blogu je soutěž s HMS, jestli chcete tak se přihlaste. Mějte se hezky! Liduška.
    Adresa mého blogu je:
    www.lidulinda.blog.cz
  • 130killer

    ...

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • superr

    uz jsem byla na 3 a je super stejně jako ostatni dily *14*
    • Re: superr

      to je pravda ja tam taky bila a je to naprosto super
  • superr

    uz jsem byla na 3 a je super stejně jako ostatni dily *14*
  • _roxynka_

    HSM v čechách

    DOočetla jsem se že v Květnu má být velkálední reví HSM ale bOOhužel bez našich známích tvářích v pOodání nákejch krasOobruslařů tOo bude.....škOoda mnOo. BylOo by stšně fajn kdyby přijely dOo ČR určitě bych šla...prOotOože HSM je nejlepší na celém světě... *14*
  • HSM je nej!!!

    High school musical je ten nejlepší film na světě...miluju tenhle film...je nejlepší on the world!!!!!!!!!!!!!!!!Už se sice opakuju ale já si nemůžu pomoct!!!Když Corbin alias Chad je tak suprovej!!!!
    • sisinkasev

      Re: HSM je nej!!!

      Souhlasíím!
  • HSM 2

    *1* *1* *5* *5* *14* *14* *8* *15* *5* *13* *13* HSM 2 MOC NEBYL HEZKÝ JEN PÍSNIČKA JAK SOU TROY A GABRIELA NA MOSTU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit