Přejít na výpis diskuzí

Na chvíli svobodní

FILM 10.2.2020 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinDyntar
  Jenom mi je lito těch děti co si museli prožit tak těžké dětství. Je to film na předloze skutečne životní události a je tu řeč o tolik vynikajících a o mimořádne věrohodných a přesvědčivych hereckých výkonech všech herců jak v hlavní tak ve vedlejší roli a k tomu ještě se skvělou (i to je slabé slovo) s moc podmanivou kamerou Michala Riebla, který svým výkonem ve filmu by se dal přiřadit k tem znamenitým kameramanum po boku vůbec nejlepšího evropského kameramana Franze Lustiga spolupracující v minulosti právě na filmech s Wimmem Wendersem. Končím tu se svými komentáři, protoze po porušeni pravidel diskusi a po návratu zpět do fora ted bohužel ačkoliv respektuji pravidla diskuze ted nemůžu reagovat na komentář druhých uživatelů ve fóru ani dat náhled při psaní komentáře do natolik úzké kolonky do fora že každé psaní komentářů je tu pro mne skutečne obtížné a nepříjemné.
 • MartinDyntar
  V Česku neznámí, nedoceneny, presto hluboce upřímný, věrohodný a přesvědčivý dojemný film irance Arashe T.Riahio, který je svým způsobem mimořádný, je výjimečný a nemá obdoby. Ale to by měl každý posoudit naopak sám, málokterý film stojí za takovou diváckou pozornost a za divácký zájem. A přitom nejde o kultovní film, ale jde o fenomenální ARTovou záležitost!!!
 • MartinDyntar
  Velmi nadaný íránský filmař Arash Riahi a znamenitý kameraman Michael Riebl dali dohromady překrásný nekomerční fenomenální artovy počin pod názvem Ein Augenblick Freiheit posbíralo plným právem zasloužene řadu cen na MFF. Navíc má srdeční záležitost o které jsem tu psal.
 • MartinDyntar
  Výjimečný film na motivu skutečné životní udalosti s naprosto s věrohodne s přesvědčivými pro me neznamimi herci a mimo jine krom toho ma nejosobitejsi a nejemotivnejsi zpověd k filmu, chci říct proste má nejlepší kritika a recenze na film co jsem kdy napsal. Jsem na ni hrdy i když a ačkoliv tu k tomu nemám vyhrazena sva autorska práva. Bohuzel, ale myslím ze má recenze stoji za zájem, za pozornost a za přečtení ve foru Wimma Wenderse. Snad doufám v to ze me to admini projednou moc prosím prominou, i tak jim jsem vděčný a děkuji. Snad ví za co. Omlouvam se jim za sve minulé za nevhodné komentáře, už si na ně a vubec na to dávám pozor aby se už nikdy vícekrát neopakovali. Děkuji adminum za jejich trpělivost a za pochopeni, ještě jednou děkuji a preju jim co nejvíce registrovaných uživatelů diskuzniho fora. Všechno melo a ma svuj čas. To jsem si vcas neuvedomil.
 • MartinDyntar
  Nejen mimoradne kvalitní drama ktere zasloužene ziskalo několik MFF ocenění je filmem který plati za nezávislí nekomerční ARTovy počin natáčeny v koprodukci na motivu skutečné životní události irance a režiséra tohoto filmu Arashe T.Riahio. Velice překrásný a hluboce dojemný životní příběh.
 • MartinDyntar

  Ma vynikajici recenze na tento film k precteni v diskusnim foru wimma wenderse.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit