Přejít na výpis diskuzí

Naruto

FILM 17.6.2007 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucy13

    :-)

    *1* Skwěle anime, nej postava je podle mě Orochimaru *14*
  • kornelie

    Naríšek xDDD

    *I LOVE ANIME*
  • kornelie

    Naríšek xDDD

    Naruto je plostě upa nej. a plostě anime *4ewer* nejraději bych ty lidi zlíbala zato žeto vymyslely xDDDDDDDDDDD *14* *1*
  • Naruto je fakt dobrej!

    Naruto je fajn,hodně fajn *14* .Koukám se na to každý den *3* .
  • PROBLEEEEEEEEEEEM fakt je to pravda??

    este mam takovej jeden problem jojo sry ze otravuju ae ja to nechapu but to sou picoviny nebo hinata je takova kurva ze randi snat s kazdym jednou ji vidim s narutem pak s kibou podruhy s gaarou z ty pouste pak este se saskem je to normalni????!!!takovihle kurvicky nesnasim *9* *10*
  • dotas otpovidejte pls

    mam takovej dotas:to jako NARUTO BUDE CHODIT S TOU HINATOU NEJI S TENTEN A SAKURA SE SASKEM???vdyt ji on zrovna nemusi nn???to mi teda hlava nebere pls otpovidejte *9*
    • Re: dotas otpovidejte pls

      zřejmě jo.. A Shikamaru s Temari a Ino.. - to nevim.. :D k ní se tam nikdo moc nehodí.. maximálně tak Kankurou.. :D nebo Kiba.. :D
    • titanikk

      Re: dotas otpovidejte pls

      ja prave taky nevim kdo skym
  • on ma naruto dneska 10tyho narozky??

    on ma naruto dneska narozky???jestli jo tak to sme na tom stejne blahopreju *4*
  • beast

    fuj

    naruto je takova picovina, ste fakt blby kdyz na to cumite , je to pro vygumovany mozky , sbohem ubozaci
    • Re: fuj

      Naruto neni žádná picovina *16* *16* *16* .Picovina je třeba Witch a nebo Spongebob *8*
  • rose11

    SaKuRa Is BeSt

    Naruto jejda je to fakt dobre ale na DisneyChanel už ho nedáváj béééé byl to můj oblíbený seriál i Shaman King ale Naruto víc měla sem trička nálepky čepice aktovku pouzdro ted je mi to na nic škoda Naruto BeSt FilmÍčEk *14* *14* *14* *3* *5* *1* *3* *14*
  • je to dost nefer nekdy, chudak naruto

    to je upe good serial nebo pohatka co sem videla je to teda trochu drsny jak meli vsichni naky problemi treba s rodinou ae kdo by je nemel ze jj?? *1* a nelibi se mi to ze naruto je lepsi nes kdokoliv jinej skoro a furt se vsichni tocej okolo sasukeho je to dost nefer kolikrat si preju aby v nakym tom dile naruto ukazal vsechno co umi a vybudoval si tak treba respekt ja kdybych byla animovanou postavickou tak bych hnet chtela bejt s narutem I LOVE NARUTOOO *14* its beeest anime *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit