Přejít na výpis diskuzí

Osudový dotek

FILM 4.3.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonalej film. Neokázala jsem se od něj odtrhnout. A pak že Ashton neumí hrát, předvedl tu totiž herecký koncert. Miluju ho a ať si mě myslí kdo chce co chce.
  • pravda

    dobrej film je oipravdu skoda ze techto filmu je malo a osudový dotek 2 se mi teda moc nelibil
  • zivot neni jednoduchy

    ahoj lidicky. videla jsem drama osudova dotek a musim rici, ze me tento film dojal k slzickam , protoze jsem diky tomuto filmu neco pochopila. Pochopila jsem, ze nekdy v zivote uplna lhostejnost k druhemu cloveku muze mit katastroficke nasledky, vlastne tim chci rict, ze clovek ma v zivote pokazde rozcesrti a musi se neustale rozhodovat kudy se da.dojal me a moc se mi libil tento film, dojalo me, jak mel rad Kiri a pak me prislo strasne od neho, ze ji nechal samotnou a ona spachala sebevrazdu.tento moment z filmu me uplne dojal a pochopila jsem , ze nekdy nekdo nekomu tvrdi, jak ho ma rad a pak kdyz prijde na to , aby byl oporou tak neni a schova se..ten film je tak krasny a odusevnely a zaroven strasny v tom, jak se to vse vyviji pokazde jinak a jinde..uz ctvrtym dnem na tento film stale myslim, ten film ma dusi ten film ukazal zivot takovy jaky ve skutecnosti je a zaroven je dojemne jak konci ...dekuju moc za vyjadreni a ze srdicka preju vsem, aby se nikdy v zivote nedostali do takove dusevni skulinky,ze ktere jim nenabidne nikdo pomoc a kdyz se tam nahodou dostanete, tak se nebojte jste porad bytustky, ktere jsou predevsim citlive a to cloveku nikdo vzit nemuze....tak jako vzpominky tento film presto cloveku neco da, pocit uvedomeni dekuju moc a doporucuju tento film, i kdyz budou slzicky
  • -keemii-

    *

    je to užasnej film .. dobře promyšlenej ale dvojku už neměli davat na platno. tim se to trochu pokazilo..
  • zuzana-love

    Dobrej film

    Dobrej film.Skoda ze takovych filmu nedavaji porad misto tech blbosti co davaji v tv.
  • danyyysek

    skvělej filmík!

    jj je to faktis good filmík! nevíte někdo na jaký stránce si ho můžu stáhnout (česky!!) a nebo se na něj aspon podívat? viděla sem ho jenom jednou na táboře ae určitě bych ho chtěla vidět znova a ted jak ho davali v tv tak ja ho prosvihla!!!! :(
  • ...

    Tohle je fakt jeden z mála úžasných filmů !!!! Je tak skvělej, že jsem ho viděla tak 10xminimálně a nikdy mě nepřestal fascinovat !!! *14* *14* *14*
  • Nejlepší

    Ten film muzu videt 5x a nepřestane mě bavit!Uzasny *14*
  • x.Blah.x

    Skvělej film x3
  • hafo

    Hodně dobrej film.Konečně něco u čeho se trošku přemýšlí.Jeden z těch lepších filmů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit