Přejít na výpis diskuzí

Pach krve

FILM 4.3.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička je nejlepší ale ty ostatní nejsou tak dobrý jako jednička ale jinak fajn *3*
  • fakt super *16*
  • Mě se ta jednička strašně moc líbila a byla i celkem napínavá. Ti 'skřeti' mi trošku připadají na spůsob mutantů z Hory mají oči což mi nevadí. Celkem i dobrý děj, ale je škoda, že většina lidí poumírala brzo. :/
  • lynette
    Typická americká vyvražďovačka
    Tenhle film podruhé už vidět nemusím /vůbec jsem se ani nebála/. Důvodů je více - slabé herecké výkony, předvídatelnost děje /překvapilo mě pouze to, že tvůrci nechali alespoň přežít dva z hlavních hrdinů/, namaskovaní zmutovaní zálesáci byli spíše k smíchu, zejména ten malý, mrštný stále chechtající se skrček, který jako jediný výbuch jejich "hororové" chaty uprostřed lesů přežil a tím si nechali tvůrci otevřená vrátka k dalším pokračováním. Plus dávám za masky tří zmutovaných lidojedů, co pro vlastní potěchu zabíjeli projíždějící, nic netušící turisty zalesněnou krásnou přírodou... Hodnotím 5/10.
  • Čauko, ve 4 dílu jsem nějak nepochopila co se stalo s tou holkou co jim jela na pomoc na těch ližích/běžkách nebo co to měla (taková skoro blonďatá s culíkama) buď jsem to nějak přehlédla nebo na ni zapoměli *1* .. naposledy sem ji viděla v záběru kde má rozdělaný oheň a ten ji stejně zdechne, protože naňho spadne sníh.
    • Potom ke konci seděla u stromu a byla mrtvá umrzla
    • Ahoj, podle mě jednoduše umrzla.
    • Ta zamrzne, na konci su este 2 sceny ako sedi pod stromom uz zmrznuta, nehybe sa (je to take osemetne ale je),tazko z toho urcit ci zije- ale ja myslim ze nie, pretoze slo tam auto a ona sa odtal ani nepohla z pod toho stromu a iba sa diva doblba bez pohnutia, takze zmrzla proste.
  • ano,jednička byla uplne nejlepší na tu žádný další pokračování nemá.... *4*
  • ahoj lidi nevíte jestli se to stalo ve skutečnosti ahoj Lenka a víte kterej je nejhorši fim? textexasky masakr ahoj a mnej te se *6* *8* *4*
  • ano je to super dvojka je naj lepsia *3*
  • britneyy

    Good

    Boží film,fakt =)
    Nej horor,dvojka a trojka už jsou horší...ale jednička je best *3*
    • mispulqa

      Re: Good

      jj naprosto souhlasím *3* *3*
  • PACH KRVE 3 (možna 4)

    už je i pach krve 3 mam to stahnute v češtině. Konec filmu však dopadl tak že zřejmě bude i 4 díl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit