Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan prstenu jojo je nej

    no pan prstenu je nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj film a kdo rika neco jinyho je magor
    • karloka

      Re: pan prstenu jojo je nej

      Jo... je mnohem lepší než Twilight nebo Harry Potter. Jen škoda že neudělali čtvrtej díl *14* *14* *14* *14* *14*
      • Pravda
      • Je to podle knížky tak 4. díl být nemůže.
      • atreyka

        Re: Re: pan prstenu jojo je nej

        Sice se mi Harry Potter líbí,ale Páp Prstenů je tisíckrát lepší.A Twilight?K tomu se radši ani vyjadřovat nebudu.
      • Re: Re: pan prstenu jojo je nej

        Pokud vím, tak se chystá film Hobit *5*
        • atreyka

          Re: Re: Re: pan prstenu jojo je nej

          V Hobitovi jsou události,co se staly ještě před válkou o prsten.Doufám,že to natočej co nejdřív,jsem na to zvědavá.Akorát tam asi nebude Legolas,protože v Hobitovi o něm nic není.Ale měl by tam být Gandalf,Bilbo...
          • Legolas v Hobitovi 2.(Šmakova dračí poušť) je a taky se tak přidala Tauriel... láska, ale ta se zamilovala do trpaslíka Killyho.
          • Ale Peter Jackson si tam Legolase přidá.
    • atreyka

      Re: pan prstenu jojo je nej

      Naprosto souhlasím!!!
  • vzdávám hold J.R.R. Tolkienovi a Peterovi Jacksonovi

    Pán prstenů...moje srdeční záležitost *4* Líbí se mi jak kniha tak film. Obojí je geniální!!! Moje nejoblíbenější postavy vždycky byli Pipin, Faramir a Éowyn *4* Kam se na něj hrabe nějaký debilní Twilight!!! Ať žije Hobit!!! Až příjde Hobit tak srazí twilight do pekel!!! Tak se moji milí LotRovci těšte *4* *1*
  • pán prstenu je fakt jeden z jaksonovích -režizer filmu) vubec nej. filmu .je tam videt skoro každá podrobnost a každá maličkost s knihy pán prstenu .líbísemi velice jak hraje přestavitel gandalfa,aragorna pipina.ale také semi líbí masky skřetu.nej. díl je podle mně spol.prstenu kde tvurci filmu dobře udělali hobitín -to je vesnice hobitu kde se příběh na začátku odehrává ale je také krásná roklinka
  • atreyka

    ???

    Jakto,že má Pán Prstenů míň fanoušků než Narnie?Narnii mám sice taky ráda,ale zase oproti Pánovi Prstenů je to slabej odvar.
    • darkdragonfly

      Re: ???

      no, jak to říct...Pán prstenů měl sice úspěch jak sviňa, ale není to zas taková komerce, jako Narnie. Je to kvalitní a narozdíl od narnie, se i za několik desítek let na to bude vzpomínat jako na fakt kvalitní film. Kdežto narnie má sice úspěch teď, ale do historie kinematografie toho zas tak moc nepřinesla a zkus se za pár let zeptat, co to byl film Narnie. Zapomene se na to. Ale čím větší komerce, tím víc lidí přehlídne že je to celkem průhledný, někdy i slátanina. Lidi co tomu fandí nemaj potřebu se zapisovat na osobnosti a říkat jak je to skvělej filmík. Ale u Narnie tomu vlastně fandí z velké většiny jenom náctiletí a to dělaj pravej opak. Čím vic komerce, tím víc slavný, tím víc fanoušků, ale taky menší kvalita a často i blbost. Viz Stmívání...
      • karloka

        Re: Re: ???

        Dovoluji si nesouhlasit. Pán prstenů je ten NEJLEPŠÍ FILM NA SVĚTĚ a to už nic nezmění. Už proto, že tam hraje Orlando Bloom... Narnia je oproti tomu naprostá blbost! *16*
        • skih

          Re: Re: Re: ???

          hejte,jako!!! pán prstenů je skvělej,ale narnii prosím tak neodsuzujte!!
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Já Narnii vůbec neodsuzuji.Naopak je to můj oblíbený film,ale PP je přece jen o pár tříd výše.
  • oproti...

    oproti knížce (kterou jsem četla až po tom co jsem to viděla) je toho sice hodně vynecháno a hlavní důraz je u filmu v bitvách ,které v knížce maj snad jen 3 stránky. Ale řekla bych že to ani v nejmenším nevadí,naopak mi přijde že to zfilmovali skvěle.
    A co se týče mých postav...duo Gimli a Legolas,které se neustále předhání v počtu zabitých skřetů a Gimliho ,,Žádný špičatý ucho mě nepředhoní´´ se mi líběj nejvíc...samozdřejmě by byl hřích aby aby se mi kdyby se mi nelíbil i Aragorn *15*
  • Blbci nechápou ten film.Nějakej Potter se nedá srovnávat s Pánem prstenů a Piráti z Karibiku vůbec.Knihu Pána prstenu jsem nečetla a i tak vím vo co tam jde.Ty herci co to hrali nasazovali doslova sví životy třeba Viggo Mortensen se málem utopil.Navíc kniha je z období druhý světoví války.Pána Prstenů miluju a hlavně Aragorna.Je to prostě boží film.Komu se to nelíbí,ať mi klobouk políbí :D
  • kdo?

    kdo tam všechno umře??(myslím jako ve všech třech dílech dohromady) *7* *9*
    • Re: kdo?

      Boromir,Haldir,Theoden(z těch kladných postav).
  • FILIP FILIP:Hele ty holko kluku nebo so vlastně si než začneš hejtovat tak se trochu zamysli za 1 Pán prstenů je starší než sračko Potter a režisér který režíroval Harryho Potra se dokonce díval na Jaksonovy Videodeníky protože nevěděl jak má natočit nějaký scény za 2 výš když se koukneš jenom na film tak to pořádně nepochopíš Tolkien napsal o středozemi ne jenom hobbita a pána prstenů ale i silmarillion a húriovy děti atd. a on si nejříve jen tak pro zábavu vytvořil strědozemi celý ten svět a každé zemi v ní vytvořil jazyk a napsal celou její historii až do pátého věku a potom úplnou náhodou začal psá příběhy v ní zato autorka sračko Potra věděla přesně so tam napíše ale hlavně to psala pro...za 3 si prostě myslím že pán prstenů je mnohem lepší než sračko Poter výš 1 díl pána prstenů získal 7 oskarů 2 díl 3 a 3 díl 11. Poter je mi ukradenej takže nevim kolik získal oscarů ale určině míň než pán prstenů toť vše .
    • Máš pravdu LOTR je o 100x lepší než Potter
  • fgrr

    pán prstenů je skvělej
    *5*
    • Re: fgrr

      Pokud mate radi film, bude se vam libit i on-line hra, je to presne podle knizni predlohy, jako ve filmu. Jsou i ceske kinshipy, jinak je to na anglickem serveru.Cetla jsem o The Great Bohemia Alliance na serveru Gilrain, je tam dobra parta lidi, jako jedinej dobrej kin. Na ostatnich servrech je myslim taky par ceskejch kinu,ale nevim o nich nic.Ja uz jsem si hru koupila, tak to jdu zkusit :)
    • Re: fgrr

      souhlasim *3*
  • pán prstenů

    Miluju tenhle film. *3* *3* *3*
    Moje nejoblíbenější postava byl Boromir, *14* *14* *14* proč ten zrovna musel umřít??? *9* *9* *9*
    • Re: pán prstenů

      Nevím přesně jak to bylo ve filmu, ale Boromir toužil po Prstenu Moci a proto zemřel - nebyl zrovna klaďas, protože jako vládce Minas Tirith Denethor nedůvěřovali Gandalfovi a plánu zničit Prsten, protože si mysleli, že dokáží Prsten ovládnout - naivní:D. Doporučuju přečíst knihu.
      • atreyka

        Re: Re: pán prstenů

        Stejně je to i ve filmu.Boromir se dokonce pokusil Frodovi prsten vzít.
        Ale když umíral,tak uznal svou chybu.
    • atreyka

      Re: pán prstenů

      Já taky tenhle film miluju,nejvíc asi tento díl.A nejradši mám Legolase *14* *14* a pak Froda a Aragorna.
      • Re: Re: pán prstenů

        Jo legolas je fajn, ale uplně nejlepší postava je podle mě Sam a po něm hned Pipin *14*
        • atreyka

          Re: Re: Re: pán prstenů

          Jo Sam a Pipin jsou taky super.Sam mě dojíma tím svým upřímným přátelstvím k Frodovi..a jak se na konci filmu loučej,tak to vždycky probrečím.A Pipin se Smíškem to jsou správný legrační týpci.
      • darkdragonfly

        Re: Re: pán prstenů

        me too.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit