Přejít na výpis diskuzí

Peklo s princeznou

FILM 12.10.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toušlo ale na www.sleduju filmu.cz
  • Taky tam nejlépe zahrál Lucifera Martin Stránský, má na to opravdu dobrej obličej. *14* *15* *7*
  • bugra

    :)

    Pěkná pohádka ... nejlepší je stejně ale Muribana xD
  • --kakabus--

    malý čertík

    Heledte nevíte jak se jmenuje ten malej čertíček jak je moc sladkej??? *3*
    • --kakabus--

      Re: malý čertík

      Matyáš Hölzel
  • --kakabus--

    malý čertík

    Heledte nevíte jak se jmenuje ten malej čertíček jak je moc sladkej??? *3*
  • NEJ :)

    Takovou pohádku sem neviděla 100 let :) fakt klása *4* Hodí se k sobě a i ten příběh je božskej *14* MILUJU TUHLE POHÁDKU *14*
  • _m4rtu1k4_

    Skvělíí

    poháádka skvěláá..!! hrad kde byl mádl je ve frýdlantě a hned sem poznávala ty části toho hradu...fkt skvělíí...nevíte jakej je ten zamek kde bydlela Aneta..? *7* Zlatě Adamovský to tam strašně sluší podle mě...Taky tam hraje učitelka ze školky u nás ve vesnici... Do frýdlantu to mám 5 minut a ten kdo ještě nebyl na hradě tak to vřele dopporučuji...je hezkey jak ste uz sami videli... *14*
  • ilonka94

    .......

    lidičky je to fakt pekný...už si to mužete stahnout na ulozto.cz ....Jirka s Terezou jsou nadherný pár...hodily by se k sobe....bo by mohly natočit další film, pohadku *3*
    • Jeroným

      je to pékná pohádka *3* Jirka Mádl je nejlepší!!
    • ilonka94

      Re: .......

      http://ulozto.cz/hledej/?q=peklo+s+ princeznou ma to mít 739MB....jiny stahnou nejdou...tkze jedine tohle jo....
    • ilonka94

      Re: .......

      nbo se na to mužete kouknout na....http://filmy.kinotip.cz/
  • lolo85

    Pěkný...

    Krásná pohádka! Nevíte prosím někdo, jak se jmenuje herečka, která hraje Anetu jako malou?? Určitě v něčem hrála, ale nevzpomínám si v čem xD
    • lolo85

      Re: Pěkný...

      Tak už jsem to zjistila... kdyby to někoho taky zajímalo, je to Johanka Krtičková a hrála v Rodinných poutech, Pojišťovně štěstí.. atd.
  • 77nikola77

    pls

    prosim od kdy je to v kine? *9*
    • lolo85

      Re: pls

      Už to dávno bylo...xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit