Přejít na výpis diskuzí

Petr Pan

FILM 4.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • t3ris3q

    Petr Pan

    Moooc best fiilm *15*
    • Petr Pan

      Jeremy si můj nejoblíbenější herec.mám na dvd tu pohádku.mluvíš i česky? *14* *14* *14* *14* *14*
  • fakt super

    moc se mi to libilo!!!!!!!!!!!!!
    nejlepsi cast je ja verim na vily
    bracha byl dojaty pred tydnem sem si to
    od kamosky prepalila a ted to tu jede kazdy
    den.
    • Re: fakt super

      Jeden z nejlepsich dosud udelanych filmu o Petru Panovi-ovsem lepsi je si precist knihu ve ktere je toho mnohem vic.
      Ja ji mam a vrele ji doporucuji lidem,kteri jeste maji fantazii a veri na vily.
      • Re: Re: fakt super

        super film
        • Re: Re: Re: fakt super

          je to nádhernej film mooooc pěkně se na něj kouká *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: fakt super

            Teď na co se pěkně kouká na film nebo na Jeremyho? *1*
  • ??

    Čawkii lidičky!!!Jooo Jeremy je snad ten nejkrááásnější herec na světě,ale nevíte kdo ho daboval do češtiny??=) PS:Fakt super herec,celkovej film je bezva!!! *3*
  • petr pan

    nejlepsi film co jsem kdy videla .uplne super herci.
  • jeremy sumper

    ten herec jeremy sumpter je vážně krásnej *14*
  • ...

    Ten film úpa žůžoooo *14* *14* *14*
  • Je to strašně nádherný film. Mohly by natočit ještě pokračování myslim si že by to bylo hezký *4* *4*
    • Slyšela jsem že ho natočili, ale je to prý smutné je to o tom že Petr pan nakonec žil s Wendy a měli děti a pak se tam nějak dostali piráti sebrali ty děti a Petr pan se pro ně vrátil a piráti ho chytili a dál už přesně nevím. *9* *13*
    • ja nenavidim hooka
    • to maš pravdu jak uš sou velky
    • jo taky si myslím no že by měli natočit pokračování :))))
  • jpsj

    Ahojky

    Jeremy je neeeej... *14* *14* *14* kráááásnej strašně *14* *8* *14*
  • petr pan

    ahoj mohly by jste mi prosim rict jestli je i kniha, ale ne kreslená nebo jenom ten film. dekuji za odpoved *1* *1*
    • Re: petr pan

      kniha petr pan uz visla pred dvema lety ty kopito *5*
    • makca.m

      Re: petr pan

      no co já vim tak je "petr a hvězdní strážci"ta je o tom co bylo než byl petr v zemi nezemi a hvězdní strážci mají tť etě pokračování
  • Petr Pan

    Jeremy je skvělý herec nejvíc mu to slušelo ve filmu Petr Pan MUSÍM NA NĚHO MYSLET DEN CO DEN. *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4* *14* *4*
    • den co den já taky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju Petra pana
    • Re: Petr Pan

      Jj =**
      Krááásnej:D
      Ae má křivýý zuby:DxDD
      Ae stejnak je hezkééééééééj:D=* *14* *3* *14* *14* *1* *4* *3* *15* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit