Přejít na výpis diskuzí

Pomáda

FILM 4.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • julča má pravdu pomáda 2 je lepší *12*
  • Docela dobrý,ale pomáda 2 je o 90000000krát lepší
  • Pomáda je prostě nesmrtelná.. je jen málo natočených filmů, jež si pouští a snad i budou, generace lidí. Dříve nebo později ji jednou vidí všichni...
  • Pomáda je film, který bude populární i za 100 let!!!
  • Pomáda stejně jako Hřísný tanec pro mne bude patřit i po tolika letech k těm nestárnoucím a nejkrásnějším filmům! *14* *14*
  • HIT

    Je to pořád dobrej film,i když je už starej 32let pořád frčí,mám ho na VHS a kdykoliv se mi chce podívat na mladýho Johnyho,tak po něm sáhnu,protože tam byl nepřekonatelnej,jak ve zpěvu,tak v tanečních kreacích,no jo,taky v třiadvaceti je člověk přece jen pohyblivější jak v pětapadesáti,ale sluší mu to dodnes. *14*
  • soliter

    Grease

    Jeden z nejlepších muzikálů.John Travolta a Olivia Newton John podali strhující herecké a hlavně taneční výkony. *14* *3* *3*
  • ...

    Skvělej film, kam se na to hrabe nějakej Highschool musical!!..
    • nemo2

      Re: ...

      přesně *1*
  • greyswayze

    ......

    Pomáda je fakt úža film...miluju na něm tu dobu..:-*lííbí se mi tam ty písničky..:) *14*
  • Pomáda se mi líbila...

    Dnes jsem se dívala na Pomádu a moc se mi to líbilo.Johnovi Travoltovi to tam sekne *3* *1*
    • lucie00

      Re: Pomáda se mi líbila...

      Tjn byl to kus chlapa...stál by za hřích...mno a Jeff Conaway když se to tak vezme tak taky... *14*
    • Re: Pomáda se mi líbila...

      To je fakt ale ty krásný časy co tam byly už sou fuč:( Stroj času by bodnul;) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit