Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě když si všimneš v 4x22 jak je to o 4 roky později, jak tam Sára s Mikem skáče tak proskakuje kolem nějakých policajtů a všimli si jí. Ona byla v klidu a oni byli v klidu. Takže kliiid *3* *3*
  • Jo, ale jedný věci nerozumim. Mike v tom videu říká, že jsou konečně volní. Ale Sára je přece na útěku nebo ne? Já právě nevim, jestli mi něco neuniklo...
    • A ještě když si všimneš v 4x22 jak je to o 4 roky později, jak tam Sára s Mikem skáče tak proskakuje kolem nějakých policajtů a všimli si jí. Ona byla v klidu a oni byli v klidu. Takže kliiid
      *3* *3*
    • Ale v Kostarice nic neprovedla, takže tam ji zatknout nemůžou *3* *3*
  • Tenhle seriál mě natchnul hned jak sem ho viděla. Je to něco jinýho, originálního. U posledního dílu jsem doslova řvala, protože sem ty slzy prostě neudržela. Ten seriál je fakt pěkně udělanej. A ještě k tý Michaelově smrti. Jsem ráda aspoň za to, že si stihli se Sárou říct "Miluju Tě!"
  • PB

    Jak tady řešíte tu smrt Michaela ,tak vám k tomu mohu říct jediné a to ,že proto je tenhle seriál nejlepší ,co jsem kdy v TV vyděla protože je to ze života!!!lidé prostě umírají a tak to je a vždy bude!!!Na konci seriálu jsem brečela jak želva!!! *1*
    PS:na Markíze od pondělí v 16:05 dávají PB od první serie!
    • Re: PB

      sorry oprava Joj v 16:00
  • utěk

    čus lidi chtěl bych se zeptat,3 řada má jen 13 dílu??? *7*
    • Re: utěk

      Ne nemá...je jich 22
      • koukala jsem na ulozto.cz ale tam je 3.řada a jen 13 dilu !! ??? štve mě že tam není i ten zbytek?!! jestli někdo víte kde seženu ty díly, napište prosím na email. prx.stille@seznam.cz diky =)
  • apijenqa

    ůůtěk z vězení:o))

    Ahojký:o)) víte jsk jsem se jenou ptala jak to dopadne?? no....tak mi apon reknete jestli bude konec stastnej nebo smutnej=D........JA SE ASI ZBLAZNIM ze nechtej davat ůtek ted v telce=c .....chjooooo *14*
    • Re: ůůtěk z vězení:o))

      ne nebude Machael umre!!!
    • Re: ůůtěk z vězení:o))

      Ahoj, já právě koukám na 3 sérii ve slovenském dabingu. Ještě mi zbývají 12 dílů a potom ti dám vědět. ;) napiš mi na icq jestli chceš rád pokecám - 570607684 ale když tak mi přímo napiš protože já všechno odmítám. XD XD (: zatím Ahoj
      • Re: Re: ůůtěk z vězení:o))

        Oprava: 4 série (:
  • ms.amazing

    ..

    Nova by už konečně mohla koupit práva na 4. serii. Dávaj nějaké debilní SuperStar, kterou stejně vyhraje nějakej debil, suchar a ještě k tomu hnusnej. Měli by investovat do něčeho rozumnějšího (Útěk z vězení). Doufám, že to už konečně ta Nova koupí nebo snad zavolám do Volejte Novu *5*
  • bajunka_p

    ...

    Kde to vlastne vsechno skoncilo?to davali na nova cinema,pry,uz je konec,nb jen pauza mezi seriemi?
  • adelushka

    Soundtrack

    já tak miluju ty soundtracky!:) teď zrovna poslouchám Aim For The Heart..prostě kráása!:´( *4*
  • ms.amazing

    NÉÉÉ!

    Já nechci aby Michael umřel!!!! *9*
    • dancik.cz

      Re: NÉÉÉ!

      Já taky ne.. :) Ale nějak to hold skončit musí.. :) I když by mohlo líp..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit