Přejít na výpis diskuzí

Rafťáci

FILM 4.3.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJ TEN FILM MILUJI VÍC NEŽ TY. *3* *3* *3* *14* *14* *14* *2* *2* *5* *5* *4* *4*
  • Ahoj tenhle fil fakt miluju!!! *14*
  • Film, který nedokáže nikdy zklamat, prostě nej, fůra známých úžasných herců, zajímavý děj, cool hudba, famózní krajina no to je úžasnej film
  • Tento film je dobre smysleny,a triky sou vyborny,to se jim opravdu povedlo,chvalim.sem z decina a natacime taky film horor snad to taky dobre dopadne,snead ze to bude dobry.s pozdravem martin
  • Čouky lidi byl to dobrej film hlavě ten mádl woow mnej te se *14* *15*
  • nickyzero

    Odpad

    Další v řadě českých odpadových filmů. Ovšem chápu, že zahormonovaným teenagerům se bude líbit především kvůli hercům.
  • ilonka94

    .......

    Rafťáci.....rozhodně lepší než BOBULE....a nebo SNOWBORDACI.....mám ráda tenhle film...tetka se na nej koukam den co den.....na PC *14*
  • pomoc

    je trapnej a ubohej
  • zebrapruhovana

    Good film

    Rafťáci je fakt good film, viděla jsem ho a byl fakt skvělej. Doporučuju všem teenagerům, který ho neviděli.
  • trapný

    Jeden z nejtrapnějších a nejplitčích filmů,co jsem kdy viděla.Co se týče humoru-naprosto laciný,vulgární humor pro puboše.Jedním slovem krávovina o ničem.
    • Re: trapný

      to neni vůbec trapný je to vážně super nejdřív sme jsi myslela že to bude blbost ale bylo to super *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit