Přejít na výpis diskuzí

Robin Hood (TV seriál)

FILM 14.3.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj nevite nekdo kde bych mohla stahnou tenhle serial ?
    • Je na ulož to p*čo.. :DDDD
  • Mám ráda tenhle seriál, ale nikde ho na internetu nemůžu najít :( nevíte někdo o nějaký stránce?? Lepší by bylo si to stáhnout, ale kdyby jste věděli i online stránku, tak bych byla hodně vděčná... Předem dík :)
  • Sháním

    ahoj neví někdo náhodou kde bych sehnala tento seriál online na netu?strašně se mi líbí *4* *3*
  • petik555

    DVD

    Ahoj! Sháním Robina na DVD. Jestli o něčem víte, tak mi pls napište na petra.merglova@seznam.cz moc díky *4*
    • frrantina

      Re: DVD

      Dá se koupit v zahraničí, ale chci českou verzi ... z ČT mi napsali, že třetí řadu nekoupili, takže jsem koukala na Youtube, ale mám radši 1. a 2. sérii ... oufám, že to DVD někdy vyjde ... chci ho ... miluju Gisborna i Hoooda :-)
  • Robin atd..

    Ahoj lidi!!! RObin je upe bestovej...Kráásníí chlapi... Allan,Robin,Will,Much,Gisborn!! Proste sou k sezrani all jako docela solidne sem brecela dyz umrela Marian a pak jeste vic dyz umrel Allan,Gisborn a Robin!!! *9* *9* *9*
    • frrantina

      Re: Robin atd..

      Je to seriál, kde se mi všichni chlapy, teda kromě šerifa, moc líbí :-) preferuju Guy a Hooda. ale i ti ostatní jsou krásní :-)
  • kdy zacne 3 serie?

    nevite please nekdy zacne 3 serie v cr
  • Marian

    hezkey all stve me ze Marian umrela!! *16*
    • frrantina

      Re: Marian

      Mně taky, třetí řada bez Marion je nic, nelíbí se mi tak, jako ta 1. a 2. série :-)... preferuju RA (Guy of Gisborne) s vlasy jako v 1. a 2. sérii, dlouhé vlasy se mi u něj nelíbí, a to ani nové kostýmy celé třetí řady ...
    • Re: Marian

      Tak se z toho neposer *13*
  • robin hood

    Ahoj robin je nejlepší a nevíte kdy bude další pokračování???
  • dududu

    podle me je nejvetsi typek Allan a jeste vetsi CARTER ktery je bohuzel mrtvej *9*
  • ...

    Tento serial je jednoducho best.... bude mi chybat, bohvie kedy sa 3 seria dostane do obehu..... ale co sa tyka smrti Marian, citala som rozne veci, aj tu, ze mozno nezomrela!!! A boli tam uvedene celkom rozumne veci, preco by nemusela byt mrtva...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit