Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasnej film! *3*
  • Fakt hezký ale Camp star byli lepší.Po pravdě.Mně se líbila ta písnička od Camp staru.Nedivím se že vyhráli.A hrozně jsem měla nervy na Mitchie.To je jako kdyby si vyměnila roli s herečkou Meaghan Jette Martin[Tess].Namyšlená kráva.Všechno muselo být podle ní,a všichni jí dělali křoví.Takový filmy fakt nemusím.Proto se mi víc líbí jednička
  • Skvělý film
  • Je to nadherny fylm i prvni dil oba jsm videla asi 4 krat . Shen Grey ( jone jonas) je nadhernej kluk moc se mi libi. *14* *14*
  • Tenhle s ten film sem viděla už 3krát a musím říct že je to krásné.
    Ale je mi hrozně líto že to takhle dopadne.
    Znáte ten pocit jak bys třeba ňákého člověka přetrhl?
    Já ten pocit měla když jsem se dozvěděla že ten blbeček potplatil ty diváky aby hlasovyly pro ně.
    Camp Rock byl lepší a já to vím úplně jasně,já bych se podplatit nedala a byla bych spravedlivá.
    Hlasovala bych pro toho kdo by byl lepší.
    :DDDDDD *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Dikito jmenuje Jasmine Richardsrole
  • Dikito jmenuje se Anna Maria Perez de Tagle
  • Jak se jmenuje?

    Hele nevíte jak se jmenuje ta herečka co hrála v jedničce tu druhou "kamarádku" Tess? Je tam Anna Maria Perez de Tagle, ale ta druhá tam není. Vyhrála ta soutěž na konci jedničky. Díky!!!
  • Nick a Alyson?

    Tak jo, když se odkloním od příspěvků typu "kde se na to dá koukat", "demi i joe jsou namyšlený" a "originál je vždycky lepší" (mimochodem, svatá pravda), jsem tady jediná, komu připadá že by Nick Jonas a Alyson Stoner tvořili úplně bestovní pár?!!! *14* (pro ty kdo nevědí, ve filmu je to Nate a Caytlin). Já fakt nevím, proč se mi k sobě hodí, ale třeba při tý záveřečný písničce, jak se na sebe párkrát koukli... *14* *8* !!! Nebo Alyson a Joe, to by taky mohlo klapat (kdyby joe nebyl s demi, žejo *1*). Já si strašně přeju, aby Alyson s někým chodila, protože je to fakt senza herečka, zpěvačka a i skvěle tancuje!!! Miluju jí, stejně jako Nicka, joea, Kevina i Demi!!! *14*
  • gabka521

    ..

    fajnýý filmíík nevíte někdo jak se jmenovala ta herečka co hrála tu holku od nicka??
    • Re: ..

      Jmenuje se CHLOE BRIDGES

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit