Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej film, je docela změněný od tradičního,ale to je na tom to zábavné. Zhlédla jsem ho několikrát, abych to pochopila-je to až neuvěřitelně vymyšlené. Je tam dost super hlášek, takže jsem trpěla záchvaty smíchu. Myslím, že je zbytečné zmiňovat znovu, že Robert zahrál svou roli grandiózně *14*. Ale není to jako James Bond nebo Zorro, protože Sherlock umí bohužel i prohrávat *9*.Taky má skvělé převleky, ale uvidíte sami. *3* Už se moc těším na 3. *5* Prostě úžasný a doporučuju všem *2* Jsem do toho blázen *14*
  • jájo, pokud chceš detektivku, tak si nestahuj detektivně vyhlížející akční komedii, kterou pak zbytečně smažeš protože očekáváš něco jiného... doporučuju prvně přečíst co chci stáhnout než to stáhnu.... Jinak tento film stejně jako první díl mě nadchl... ne jen proto že tam hraje Robert Downey jr., který se na Sherlocka hodí perfektně a umí skvěle hrát, ale taky proto, že sedím a čekám jak to dopadne a na konci stejně koukám s otevřenou pusou protože film mé logické myšlení o několik metrů předběhne... A ať už Robert hraje Sherlocka, Iron Mana nebo úžasnýho vola v Kiss Kiss Bang Bang, vždy je originální a na své role se hodí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit