Přejít na výpis diskuzí

Sny o bizonech

FILM 22.3.2012 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavosti:
    Natáčelo se např. v exteriérech u Park City, v Utahu roku 2005.
  • Oddychový odpolední film pro děti
    Tenhle film patří ke zcela průměrné televizní zábavě, spíše pro děti a mládež, než pro dospělé. Já jsem sice už dávno dospělá, ale kde se hemží indiáni to prostě musím vidět.:-D Herci veskrze neznámí, kromě "native" profláklých herců Grahama Greena a Simona Bakera jsem poznala dle tváře už jen George Newberna, který se kdysi proslavil hlavně po boku baviče Steva Martina v sérii rodinných komedií z počátku 90. let... Krajina mě ovšem uchvátila, chválím pana kameramana za krásně zachycené záběry zapadajícího slunce apod., to se mu fakt povedlo. Jinak tvůrci taktéž vybrali celkem atraktivní exteriéry na tu bídu, že se film natáčel takřka v zaprášené poušti s pár drny semo tamo, takže za to mají také moje plus. Abych byla upřímná, film byl hlavně zajímavý spíše záběry krajiny a tak trochu indiánskou tématikou, než samotným příběhem o adolescentovi "otloukánkovi" na rozvrzaném kole. Výkony indiánských mužských herců se mi taktéž zamlouvali o hodně více, než celkově těch bělošských.. Takže hodnotím známkou 6/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit