Přejít na výpis diskuzí

Temný rytíř

FILM 15.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • sweeney.sparrow

    dalsi batman

    ahoj lidi cetla sem ze by mel byt dalsi batman a nejmenovalo by se to temny rytir ale mesto gotham(gotham city) a mel by tam hrat johnny depp hadankaře *14*
  • christian & heath

    christian byl v tomhle filmu nadhernej moc se mi libil a o heathovi ani nemluvil ten byl primo dokonalej a mel tam dobry hlasky a musim souhlasit ze tu hlasku why so serious nikdo nenahradi. ja jsem se ho naucila cesky nazpamet protoze porad na nej koukam a poustim si to do ajiny a je to lepsi v cestine ma joker divnej hlas
    • Re: christian & heath

      A co to přesně znamená v překladu ta věta "Why so serious" ??? *7*
      • Re: Re: christian & heath

        Znamená to -Proč tak vážně? *4*
  • bobby

    JOKER!!!

    Souhlasím s těma, co říkají že českej dabing je úplně podělanej. Protože nahradit slavnou hlášku "Why so serious?" debilním "Proč se nesměješ?" je fakt shit. Nejlepší je originál s titulkama. Jinak ten film byl absolutně úžasnej! Ta hudba, ta kamera, ty herci no prostě něco neuvěřitelného!!! Jo a HEATH BYL NAPROSTO DOKONALEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • zdenule119

      Re: JOKER!!!

      ...tak já sem ráda,že to je namluwený česky,protože mě nebawí číst ty titulky...a kdybych je musela číst,tak bych se nestíhala díwat na Heatha... *9* *14* ...na ten jeho nádhernej úsměw a na ty jeho neodolatelný očka... *9* *14* ...ale je prawda,že tu hlášku oprawdu nenahradili... *13* *13* ...wůbec nééé!!!... *13* *13* ...Heatha nikdo nenahradí...a líp jak on už to prostě nikdo nedokáže... *9* *14*
      • maskedka

        Re: Re: JOKER!!!

        Opět někdo kdo si přivlastnil blbý zvyk psát místo v dvojitý w. To už jste fakt spadli z jahody nebo co? *9*
  • aliss67

    hahahahahaha

    www.youtube.com/watch?v=ztA2eYpEIqg


    Lets Put a Smile On That Face! *4* *15*
    • zdenule119

      Re: hahahahahaha

      ...no dobrý... *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* ...
  • zdenule119

    BOMBÁÁÁ!!!

    tak tenhle film je uplně bombastickej...widěla sem už aspoň 5x a mohla bych se na něj diwat pořád dokola...no ale jen na scény s Heathečkem...ty scény s ním byly prostě nejlepší...on to tak suprowě a přeswědčiwě zahrál...je dobře že za to získal oscara...zasloužil si ho za ten wýkona za to co si kwůli tomu wytrpěl *9* ...je prostě nejlepší...jak už tady někdo říkal...hlawní postawa sice byl batman ale Heatheček ho uplně překryl...takže tam wlastně byl nejlepší Joker...prostě bomba...suprowýýý...prostě nejlepšííí.... *4* *14* *14*
  • cinestar

    meli by opakovat v kazdem cinestaru temnyho rytire, tak si to nenechte ujit *3*
  • temny rytir

    nejlepsi film....krasna hudba a jeste krasnejsi Heath Ledger...i kdyz Joker zas tak krasnej nebyl, ale byl nejlepsi co do toho filmu mohli dat *3*
  • mort13

    joker super postava

    Temný rytíř to je umelecké dílo parádně tam hraje Heath Ledger taky zatu roli dostal oskara
  • The Joker

    Tak tenhle film je naprostá BOMBA!!! Když se doslechla, že je v kině Batman, tak jsem si řekla "Ježiši to bude zase blbost..." ale jak jsem se dozvěděla, že tam hraje Heath tak jsem na něj šla. A vyplatilo se to. Hej místo na Batmana jsem čekala až se tam objeví Joker. Ty jeho hlášky žeru. Nej film prostě...

    A jak říká Joker: "Co tě nezabije, to tě jednoduše....ZEŠÍLÍ!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit