Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • avrilka.14

    HELP!

    Ahojky,newíte někdo kde bych se na ten film mohla kouknout??Nikde to nemůžu najít.Byla bych wám moc wděčná *4* *4* mooc prosím,jestli to někdo wí a napsal mi tu stránku
    • Re: HELP!

      film Třináctka najdeš na www.pozeraj.eu v drama na 6.stránce *3* *3*
    • lolo85

      Re: HELP!

      http://checkuj.org/view.php?cislocl anku=2009020052 Tady to máš...
  • gabriellavanessa

    ...

    Tento film je fakt super!!!Hlavně vanessa a nikki reed!!Nikki reed dokonce napsala celý scénář a to ve dvanácti a podle vlastní zkušenosti.
  • Dotaz

    Ten scénář napsala Nikki že jo.Takže ona prožívala to co ta hlavní herečka ne?Ta Tracy.Ona neprožívala to co ta Evie.Prostě nebyla taková svině jak Evie?Nikki prožívala to co Tracy že jo.Díky jestli mi někdo odpoví.
    • selena-evicka

      Re: Dotaz

      jj prožívala
    • Re: Dotaz

      jo jo ona prožívala co ta Tracy, když tady najdeš jeji profil jako tady na osobnosti.cz - Nikki Reed tak tam je jeji životopis :)
  • :-)

    Ten film je úplně good *14*
  • _d.c.d_

    Krásný

    Tenhle film se mi úplně líbí. Je to skvělý! *14*
    Nejvíc stejně Nikki... zahrála to úplně nádherně! JE strašně moc dobrá herečka ... *14*
  • Nevím

    To by mě fakt zajímalo,koho tam hrála Vanessa Anne Hudgens,...jestli to někdo ví,prosím napiště mi to,...dík *7*
    • Re: Nevím

      Hrála tam kamarádku tracy.. takovou tu slusnou nazacatku s ni vencila psa.. a potom tam jeste parkrat byla.. :)
    • Re: Nevím

      hrala tam tu tracyinu kamaradku! ale uz si neppamatuju jak se jmenovala!!!
    • Re: Nevím

      Hrála tam Noel,kamarádku Tracy než Tarcy začala kamarádit s tou druhou tak tam hrála...Ale né moc dlouho tak 5 min na začátku a 5 min na konci
    • Re: Nevím

      hrála kamarádku Tracy když byl ještě uťáplá..potom se přestávaly bavit
    • katy732

      Re: Nevím

      Hrála ta tu kamarádku tý blondý tracy nebo jak se to píše...takovou tu jak se s ní bavila na začátku...
    • Re: Nevím

      Vanessa Hudgens hrála malou kamarádku Tracy. Jmenovala se Noel. když byla Tracy a Evie venku a jedli pizzu tak tam zrovna přišla a Evie ji nabídla pizzu.
    • ouuu

      upe jako tenhle film jen mi neprislo ze by jim bylo 13 neva mno...jako me prijde ze to byla vanesa ale jako jista si nejsem
      • Re: ouuu

        tem holkam bylo 13 kdyz se ten film menuje trinactka...akorat ze mi to tak nepripadalo vypadali o vdost starsí =) *14*
        • Re: Re: ouuu

          Všem nebylo 13 pouze jí tý Tracy
  • avrilie

    Đrsnej fiŁmík

    heY moc sqvěŁej fiŁm,aŁe řekŁa bych zhe ty hoŁky co je hráŁy byŁy o Đost starší!!jinak fiŁm si můžete stáhnout i s českým dabingem na http://uloz.to *1* *3*
    • Re: Đrsnej fiŁmík

      no tak třeba nikki v tý době, kdy to hrála, bylo patnáct... to neni zas tak velkej rodíl *3*
  • kajuska4

    fajne

    fajne filmik mam ho doma origos *3* *14* ach jooooo cesky ho mam!!! *15*
  • nikollekk

    pls=)

    Ahoj..tenhle film semuž jednou vděla a chtěla bych ho vidět znova..jestl někdo má tu příležitost, tak mi ho kdyžtak prosím pošlete na mail..=) nika.179@seznam.cz ..kuju..=) *3*
  • d.e.n.d.a.3

    :)

    Prostě film co má ducha a z kterýho si můžete vzít ponaučeníí nádhera:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit