Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _ewishka_

    2 DÍL

    druhej dilek je tu :)
  • 2.díl

    ahooj tak sem dokoukala druhy díl.Je to přeskrásné a už se zase nemůžu dočkat na další... všichni se na to koukněte!!! *14* *14* *14* *14*
    • _ewishka_

      Re: 2.díl

      prosim kde ses na to koukala? posli stranku.... plosim
      • Re: Re: 2.díl

        ahoj stahla sem si to na ulož.to tady je přená adresa http://www.ulozto.cz/5864992/the-vampire-diaries-2x02-brave-new-world-cz-titulky-vlozeny-.avi *3* *14*
  • .snoopy.

    Ahojky

    Četla sem knížky a je to tam upe jiný než ve filmu. Ale je to dobrý čtení *4*
  • pomožte Ianovi

    Kdo chce pomoci Ianovi v boji proti týrání zvířat vyplnte prosím tento formulář http://www.change.org/petitions/sav e-the-sled-dog-reform-british-colum bias-anti-cruelty-to-animals-law
  • Musím se smát. Kdybyste si vy všichni, co tu píšete, že TVD kopíruje Stmívání, aspoň zjistili něco o těch knížkách, tak byste zjistili, že TVD byli napsaný mnohem dřív než Stmívání. Nemam nic proti Stmívání, vlastně ho mam hodně ráda, jenom mi vadí, že tu někteří obviňují tvůrce seriálu z něčeho, co není pravda.

    P.S. Myslím si, že jak TVD, tak Stmívání jsou úplně odlišné seriály respektive filmy. Na každém se dá najít něco hezkého, ale i něco, co není úplně dokonalé, jako u všech filmů nebo seriálů a je na každém, co se mu líbí víc. Já osobně mam radši TVD, protože je tam víc akce, ale když mam chuť na něco romantičtějšího, pustím si Stmívání. Tím samozřejmě nechci říct, že v TVD není romantika nebo, že ve Stmívání není akce, je, ale každý seriál/film má vždy od něčeho víc.

    P.P.S. Tenhle příspěvek nemyslim nijak zle. Už to tu čtu ale docela dlouho a už jsem prostě musela něco napsat, protože mi tyhle věčný hádky přijdou fakt zbytečný. Vždyť jste jak malý děti. (Tím samozřejmě nemyslím všechny.)
  • upíří deníky

    ahoooj, tak jak se těšíte na 2.řadu Upířích deníků? *14* ..... Já hroozně moc..... *4*
    • vampire-maky

      Re: upíří deníky

      STRAŠNĚ MÓÓÓC.Už sem zkoukla 1. řadu asi 3krát z toho jak je to dlouhý-(myslim tim čekání než to daj na net)
    • anettka-upirrka

      Re: upíří deníky

      Já takýý..!!♥♥ *14* *14*
  • Nebojte upíří deníky nekončí v říjnu se bude vysílat 5 serie.. *14*
    • Jak to víš????? *11* *11* *11* *11*
    • ahoj jak to víš?budou to dávat na nově nebo kde?a všude ke stažení je 3 a 4 serie ješte anglicky a není to nadabovany nevíš kde by se to dalo sehnat česky
  • Upíří deníky jsou ten nejlepší seriál!
  • Ulfka

    ahoj lidi chtěla jsem se zeptat jestli muzu nikde skouknou dalsi dili z 2 serie viděla jsem jenom první3 a chci vidět i další tak mi dystak napiste díkec pa *1*
  • D vs S

    Mno.. přiznám se, že o tomto seriálu vím teprve ani ne 14dní... a chytl mne... pročetla jsem vaše příspěvky a jde mi z toho všeho hlava kolem = )
    Co se týče Damona/Stefana. Od začátku jsem fandila Stefanovi... Ale od určité chvíle zase Damonovi... Krize =))
    Ale ještě jsem neviděla dosud všechny možné díly. Skončila jsem v sérii 2x01 (asi)
    Ale asi bych byla ráda, kdyby vyšel vztah mezi Damonem a Ellenou. I když vím, že vůči Stefanovi to není fér=( Ale přála bych si, aby Damon měl Elenu.. Když mu to nevyšlo s Katerinou...
    Ale těžko říci... V každém serálu je něco, co mne překvapí a rychle mění názor (hlavně Damonovo chování, někdy Elenino a dalších). Ale asi fandím Damonovi = ) (a jak teda to dopadne?... Nakonec to dopadne že ji nebude mít ani jeden, co? = )...)
    • Re: D vs S

      nemylsim si! damon do mesta prišiel so zámerom zniiť stefnovi život a ked sa objaví Katherine a odmietne ho, tak už chudákovi Stefanovi ukradne Elenu? ...podla mňa Stefan a Elena patria k sebe ...nedrž palce Damonovi len preto, že je podľa väčšiny ľudí krajši! *8*
      • Re: Re: D vs S

        chcela som napisať "zničiť stefanovi život" *3*
        • Re: Re: Re: D vs S

          Ahoj, v pohodě = )... Teď načítám poslední mmožný díl 2x09 k vidění A věř mi, že názory se mi mění = )
          Nemám zatím žádného horkého favorita =) Co se týče Damona... přišel zničit život Stefanovi..? Možný to je, to nevím ...ale... člověk - ehm upír - se může změnit... Ale jak je to tady, kdo ví = ) Jasně... občas fandím Stefanovi, ale... Ten měl "všude" štěstí.. Měl Katerinu, která ho "milovala", má Elenu, která ho má ráda... A Damon?.. NAštvaný, že je upírem, že Katerina ho nikdy nechtěla a on na ni čekal celý svůj život. Nemá ani Elenu...
          Ale jsou chvíle, kdy jeho chování opravdu nechápu =(... Docela jsem ho nenáviděla za to, že bratr od Eleny mohl přijít o život... To mě dosti hodně naštval, a tehdy jsem si říkala, že si nezaslouží... Ale... nechám(e) se překvapit... A jak říkám, nakonec bych se nedivila, kdyby to dopadlo tak, že ji nebude mít ani jeden.. A možná by to tak bylo nejlepší = )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit