Přejít na výpis diskuzí

Velmi Křehké Vztahy

FILM 18.4.2007 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po VKVéčkách se mi docela stýská.:-(, koukala jsem se na ne od zacatku do konce. *9*
  • Luky1987
    No jo byla to kravina, já jsem se na tuhle fakt zoufalost taky nekoukal
  • Kdyz tahle zoufalost skonci, pujdu se ozrat od radosti *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vkv

    je velká škoda že už VKV skončí *9* jsou senzační koukám naně už od začátku ale řikali že skončí a za nějaký čas je možná začnou zase nátáčet to by bylo super *4*
  • vkv

    je velká škoda že vkv už budou končit myslím že psali 17.prosince je to velmi dobrý serial ahoj *4*
  • Dáma

    Jak se jmenuje dáma ze seriálu VKV, která žila v Anglii a hrála ji Jiřina Jirásková? Dík.
    • Re: Dáma

      Kateřina
    • Re: Dáma

      Jménem se jmenovala Kateřina , příjmením nejspíše Rubešová - v seriálu byla buď jako teta Kateřina nebo baronka *3*
    • Místo

      Nevíte někdo kde se tento seriál natáčí?
      Díky Dece
  • Lenka Trojanová

    Kdo hraje Lenku Trojanovou??
    • Re: Lenka Trojanová

      Adriana Neubauerová
  • ??:

    ahoj nevíte někdo proč od příštího týdne nedávají VKV? díky moc za odpověď.
    • odpověd

      protoře byly prázdniny *1*
    • ada-4cat

      odpověd

      Ahoj,protože ti herci nechcou natáčet aji o prazdninách.Chcou mít taky trochu volno!Viš?? *7*
    • Re: ??:

      vkvéčka budou až od září ale bez daninky!!!!!!!andrea je best!!je strašná škoda že odešla!!!!!!mam jí moooooooc ráda!forever
  • Oskar je Soho

    Zdar vztaháci, Oskar je v seriálu slizkej jak hadí řiťka, každýmu je jasný, že to jen hraje, ale ejhle. On nic nehraje. V pátek jsem byl náhodnej svědek. Při návratu z cukrovací vycházky se svou chotí Karlem, jsem procházel okolo hošo baru Valentino na Vinohradský a co jsem neviděl. Závodní uzenáč Oskar se tam na ulici vztekal jak malej harant a kopal fízlům do auta a co mě nejvíc pobavilo, řval na ně, že jsou buzeranti.No to to...tyhle rádoby hvězdičky mě fakt iritujou!Papa
    • Re: Oskar je Soho

      Zdravim naše VKV-éčka. Je to pravda pravdoucí Vašíček Váčků má pravdu...bohužel. Nestydím se a hrdě se hlásím k naší SOHO komunitě. (Jen chlap ví co chlapům dělá dobře ..hečšč).Pravidelně navštěvuji náš kultůráček Valentino ..Krásná atmosférka ,přijdtě!!!..jen ten večer nám Všem zkazil Oskar kazisvět. Choval se s odpuštěním jak hovado heterácký testosteronem nadopovaný! Při běžné policejní prohlídce neudržel svůj plazí mozek na uzdičce a nevraživě zaůtočil na naše příslušníky( někteří moc, moc sexy )Místo toho aby předvedl nadřazenost a grácii kterou vši oplýváme choval se jak dřevák z hornídolní. Kopal jim do auta pak do nich a nakonec ho sebrali. Jestli si myslíš Oskare ,že tohle je sexy a někoho z nás tím imponuješ ,je mi tě líto... Ubožáčku ..schovej se někde do kouta a známým hmatem uvolni přebytečnou energii ze svého klína ...nejsi náš (homosexuál) jsi obyčejná přízemní BUZNA . Čauvečky *13* *13*
  • Jan Zadražil

    Jan Zadražil je Dr.Strnad mladší kdyby ste to nevěděli..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit