Přejít na výpis diskuzí

Veronica Mars (TV)

FILM 26.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál byl po třech sériích ukončen, přesto se pro mnohé stal kultovní záležitostí. Tento rok se dočkáme celovečerní verze seriálu. Sleduj trailer česky:
    http://sledujcesky.cz/veronica-mars-trailer
  • 4.Série není,bude se natáčet(nebo se už možná natáčí) film,který půjde do kin v roce 2014 :) ...
  • jak se jmenoval Veroniky pes?
    • machyy
      Backup
  • hele tak je ta čtvrtá série nebo ne?
    ten kdo tady píše že je, tak kde ji můžu stáhnout??? nebo se kouknout online?
    nějak se mi to,ale nezdá....podle mě by byla už dávno na ulozto
    • 4. séria neexistuje, to sú výmysli...
  • hela ma tu nekdo stranku kde je i 4 serie a je vůbec ??
    • 4. seria nebola a ani nebude :(
  • Patty...pls jak to tedy je??snažím se všude najít něco o 4 serii...našla jsem že prý neni...ale dost se mi nelíbilo jak skončila 3 serie...pokud máš nějaký zdroj prosím napiš mi ho na mail nebo sem...pokud ne tak alespon o čem je děj...bude s loganem bo jak??
    mail... lucinek127@seznam.cz
  • veronica mars

    Veronica mars je nej skoda ze je jen jeden dil 4 serie *9*
    • Re: veronica mars

      a co to je za blbost že 4.série ma jen jeden díl ???? :o))))) hezky ste mě pobavili ... 4.serie má skoro stejný počet dílu jak první 3 série !!!!
      • a dá se stáhnout někde?poraď prosím
  • terezab1

    vm

    miluju serial veronica mars
    a uz chci v čr 4.sérii
    *4*
    • sandra27

      Re: vm

      je mi líto ale čtvrtá série neni
      • Re: Re: vm

        4.série je a už i dávno byla v telce několikrát jsem ji viděla tak tady nepíšte blbosti !!!!! ma asi 20 dílů.... a a konči to moc hezky a všechno se vyřeší tak jak má .... tak tý co a tom hovno ví nech sem nepíšu blbosti že 4. série není
        • a dá se někde stáhnout,v telce jsem to nezastihla.díky
        • kde se dá stáhnout
  • fletnidlo

    Veronica Mars Online

    Všechny díly Veronicy Mars můžete shlédnout na stránce: Amanda-Seyfried-fansite.blog.cz *3* *3* *3* *3* *3*
    • a můžeš mi poradit kde to najdu,byla jsem na tech stránkách ale odkaz jsem nenašla :(
  • kl.v

    Miluju ten seriálll ♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit