Přejít na výpis diskuzí

Xena

FILM 15.5.2007 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam te ras ale mocc a mam mece jako ty ale nakonec to je blby zenetabiou *13* *9* ale si dobra a tvojne salta hihija *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • je proste moc dobrá nejlepší mam ji moc rada *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • JÁ miluju Xenu a zbožnujují a chtěla bych od ní podpis a jěště bych jí chtěla vidět na vlastní oči *1* *2* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • xeno *10*
  • Xena....prostě úžasná,miluju tenhle film a seriál *4*mohla bych se na něj dívat furt *3*
  • Nelly.N
    No jo, naše drahá Xenička, to je legenda a navždy bude. Tenhle seriál miluju a nikdo mi ho nevezme. :) *14* *14*
  • Příííšernýýýýýýýýýýýýýýý no jako na Prima cool mají místo blbý Xeny dávat nej nej nej Buffy přemožitelka upírů. A zajímá mě kolik má ta úžasná Xena dílů.- chci aby skončila a začali dávat Buffy...- Jestli to někdo ví tak pls napište! Mooc děkuji!! Pavlínas.
    • Nelly.N
      Každýmu se líbí něco jiného :P Pro mě je zase "nej nej nej" Xenička. *14* *14* *14* Naše milovaná xena má 134 dílů a "pár" filmů. Já zase nechci aby skončila, nikde jinde nemám šanci ji vidět a 5. ani 6. série není v Čr na DVD. *16* *16* Pro oba seriály tu je místo, Buff je taky fajn. Oba seriály jsou legendární.
  • serial Xena je takova blbost v tom serialu Xena vypada jako chlap
    • neo_ap
      Zajdi si na oční, nebo si kup TV s větší úhlopříčkou. A věřím, že až uvidíš, názor na seriál určitě změníš. *5*
  • čarodějky nejsou blbý! *16*já mám těch seriálů oblíbenejch honě :P :D ale Xena je bezváá!!
    *1*
  • petra-kittinqa

    www stránky Xena

    Holky pokus se vám xena vážně líbí a chcete mít o epizodách přehled mrkněte se na stránky http://xena.sff.cz/ tam toho oní najdete hodně :-):-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit