Přejít na výpis diskuzí

Adrian Jastraban

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POZOR POZOR! Vánoční soutěž

    Mám takový návrh na novou soutěž o nejkrásnějšího sněhuláka huhuláka, který samozřejmě jak jinak bude podobný našemu idolu Adrianovi. Soutěž spočívá v uplácání sněhuláka v životní velikosti, nejlépe s červeným frňákem klauna a vyfotit a foto přidat na tyto stránky. Pardon pardon pane Jastrabán není to žádný výsměch, ale naopak znamená to, že jste velice slavný a že za pár let se tento funclub rozšíří nejméně po celé ČR a samozřejmě SR a místo Santaklause bude chodit na vánoce Santajastraklaus a místo bílých fousů bude mít zrzavý přeliv a klaunské číro a na nose jak jinak červenou kouli. No není to geniální nápad co vy na to? Tak přídáte se? Juchůůů to bude, ale legrace *15* *1* *14*
    • Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

      Ano souhlasím, konečně z tebe něco vypadlo, protože už bylo na čase. Klidně si stavěj Ty své huhuláky v životní velikosti pokud budeš mít z čeho a nebudeš mít nic jiného na práci,na rozdíl ode mne, která neví kam dřiv skočit, vyrábět petardy, ohňostroje atd.....Doufám že se přidá i Zádrhel, který chce zdrhnout.
      • Re: Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

        Zádrhel is back!
        přidávám se samozřejmě jak k soutěži o nejkrásnějšího huhuláha (pokud můžu soutěžit v jednom teamu s brutuskem) a vyrábět malé vánoční jastrabánky už hodlám dneska - Dám ti jednoho k Vánocům, Jasrababo *1* bude to takovej Santa Klaun, jak říká Brutus (ta je pro tebe, brutusku *14* )
      • Re: Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

        Já myslím, že petard jsi už letos vyrobila až až a ohňostroj ten radši nechci ani vidět nerada bych měla učes podobný víte komu *8*
  • štastný nový jastrok!

    zdravím všechny přeživší členy fanklubu a vítám vás v novém roce. členské příspěvky poukazujte jako obvykle na mé konto, z vybrané částky budou nakoupeny oříšky a odneseny veverkám do lesa (přecejen, jsou taky zrzavé). pokud ještě zbyte, nakoupím červené frňáky a budu vám je půjčovat na schůzkách klubu.
    3x Zdar - Jaszdar! *8*
  • Jak se stát sympatickým hercem

    Nikdo by netušil že takový borec jako je p. Jastraban se objeví jako blesk z čistého nebe, a zanechá v lidech jen dobré pocity :-)
    • Re: Jak se stát sympatickým hercem

      Když jsem Adriana viděl poprvé, byl jsem zděšen. Vypadá jako klaun. Chtěl jsem ho ostříhat. Pak jsem ale nadobro propadl jeho kouzlu a dnes si nedovedu představit den, kdy bych alespon nenavštívil jeho stránky nebo nekoukal chvíli na seriál ulice, kde je k vidění. Díky, Adriane! *14*
  • poslední výzva

    Haló, všichni členové našeho oblíbeného fanklubu velkého Jastrabána, nespěte na vavřínech a koukejte fofrem vyrábět případně nakupovat Jastrabány.Já už ho mám v šuplíku WOW. *1*
  • Oznámení

    Přátelé a fanoušci, oznamuji vám tímto, že končím svou krátkou, leč jistě přínostnou činnost ve fanklubu a dle hesla "první přišel - první odešel" předávám péči o šíření Adrianovy popularity do vašich rukou. *9*
    sbohem *9*
    • Re: Oznámení

      Tak to by byl od Tebe velký podraz zrovna před vánocema, kdy jsme si chtěli dát pod stromečeky dárečky vlastnoručně s láskou vyrobených Jastrabánků.Přece ho teď nehodím do koše !!!
      • Re: Re: Oznámení

        No jasně moje řeč, to by opravdu nešlo. Vždyť k čemu by to potom bylo takový funclub bez malých jastrabánků pod stromeček a kdyby ještě odešel náš zakladel Zádrhel, tak by nemělo smysl vůbec nějaké vyrábět! Ale já věřím, my věříme, že se nám vrátíš! *14*
        • Re: Re: Re: Oznámení

          Hele Zadrheli jestli to vzdaš...Tak jseš u mně mrtvej muž !!!! *13*
          • Re: Re: Re: Re: Oznámení

            Hale bábo, nehraj si na Homolky tady seš v klubu Jastrabánstva, trochu úcty nebo tě vyhostim.. *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Oznámení

              Ty jseš fakt Lucius Brutus, to si budu pamatovat,takhle Ty na nejhodnějšího člena fanklubu jo? Ty snad chceš sakra v tom klubu bejt sám, nebo co! *8*
    • Re: Oznámení

      To nám nemůžeš udělat neodcházej!!!!! Díky tobě to tady tak hezky fungovalo a když odejdeš tak se funclub rozpadne a co potom? To by byl konec světa *9*
  • Zlost

    Tak, toto si vyprošuji, aby mě někdo odsuzoval za převtělování duše. Je to naprosto přirozené! A dejte mi pokoj nebo se převtělím do vás!!!!!!!! *4*
  • vokurková sezona?

    copak copak přátelé??? vaše vytrvalost je chabá, to už vám váš miláček vlasatej nestojí za chvalozpěvy???? nojo, silní zůstanou.... ADRIANE *14* , JÁ TĚ NEZRADÍM!!!! TVŮJ VĚRNÝ MILUJÍCÍ ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN FUNKLUBU *5* Z.
  • Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

    Na tomhle festivalu by soutěžili lidi, kdo je nejvíce podobný Jastrabanovi. Účastnit by se mohl samozřejmě kdokoli, ale členové fanklubu by měli rozhodující slovo ve vyhodnocování, protože kdo jiný by měl mít přehled, kdo je a kdo není Adrianovi podobnej! *9*
    a pak přijde další akce: JASTRABÁNI NA HRAD!!! *15*
    • Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

      Ale co když se tam objeví i pravý pan Jastrabán a nikdo ho nepozná a bude se mu smát jak má věrohodnou masku, to by bylo docela faux paux že?
      • Re: Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

        Tak já předpokládám, že p. Jastraban se bude účastnit a zároveň soutěžit. Oprostěme se od klišé, že soutěž o největšího jastrabana musí nutně vyhrát pravý jastraban!!! vyhraje samozřejmě ten, který bude mít víc vyčesané vlasy a červenější nos!!! *14*
        • Re: Re: Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

          Já si tedy myslím, že Adrian Jastraban by se rozhodně soutěže neměl účastit za prvé by to bylo jaksi nespravedlivé vůči ostatním a za druhé co kdyby opravdu vyhrál? Mimochodem myslím, že Adrian je natolik inteligentní, že by se tak stupidní soutěže nezúčastil ani pod nátlakem... *16* ale mohli by jsme ho prostřednictvím tohoto funclubu přesvědčit, aby sám takovou soutěž zorganizoval co říkate? To by byla reklama! *5*
          • Re: Re: Re: Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

            ROZHODNĚ NESOUHLASÍM!!!
            A-J tady je pro svůj fanklub, ne klub pro něj, proto tedy je z morálního hlediska a vyššího etického principu povinen účastnit se všech akcí funklubu aktivně - tzn. soutěžit o největšího Jastrabana, hrát v kapele Jastrabani na tahací harmoniku, rozdávat návštěvníkům červené nosy s gumičkou, fotit se s Ebenem a prodávat oranžové párky u stánku McJastraban. Howgh *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

              Přesně moje řeč, jen je tu jeden Zádrhel :-) Kdo se bude účastnit soutěže když jemu nikdo podobný není? V případě že si vezme někdo tvárnou latexovou masku s málo vlasy a červený nos, nikdy nikdo stejně nevyhraje a to je princip velmi složitý i pro takové porotce, jako jsou členové funclubu *3*
      • Re: Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

        S tím se ovšem musí počítat, horší by bylo kdyby se adrian převlékl a šel tam třeba za porotce p. Ebena :-)
    • Re: Navrhuji vyhlásit festival Jasrabanů

      Dovedu si představit tuto akci pouze na silvestrovské párty 2007 a to na Nově v hlavní vysílací době, kdy pronajmeme velký sál pro cca 3-5.000 lidí. Vystupí folková skupina Jastrabani, která bude prokládána právě soutěží výše uvedenou. Dobrý nápad přípravám nazdar!!!
  • POVINNÉ PRO ČLENY KLUBU

    všichni by jste měli povinně shlédnout film "Stardust - Hvězdný prach", protože nabízí velkou inspiraci, kam by se měl náš funclub ubírat. Navrhuju naučit pana Jastrabána vyskakovat složmo na stůl s utěrkou v puse, podupávat nožičkou a koulet očima - uvidíte, přinese to nehynoucí slávu nejen Adrianovi, ale i nám, jeho obdivovatelům!!!! *1*

    *13* hlavně to nezkoušejte sami doma, at se nezadusíte utěrkou!!!!
    • Re: POVINNÉ PRO ČLENY KLUBU

      Sakra, nemůžete mě příště naučit něco jiného? Tohle opravdu nemělo pro mou uměleckou kariéru žádný přínos ( apropó "nos"! Samozřejmě jsem měl u toho skákání nasazený červený nos. Bez něj ani ránu!) Navíc jsem dostal vyhubováno, že jsem rozkousal utěrku. Při každém dopadu jsem ji překous řezákama. Tak zdravím všechny věrné členy mého funclubu, zvláštěpak zkladatelku! S pozdravem: Mě zdar a všem mě nepodobným zvlášť se s váma loučím a přeju hodně pohody a radosti při sledování vánočních dílů Ulice. Vězte, že budu na vás myslet. Mám vás rád. Já to už jinak ani neumím *4* . PS: Doufám, že vám nepokazím radost, jestliže se svěřím, že jsem se pobavil vašimi přízpěvky. Zajdu sem častěji, abych viděl, jesli je váš zájem o moje umění upřimný. Papa. AJ
      • Re: Re: POVINNÉ PRO ČLENY KLUBU

        tak to mě velice těší, že jste potěšen tím, jak se tady vzájemně utěšujeme vaším géniem! *14*
        milujeme Vás!!!
      • Vítáme Vás pane Adriane

        To není možné on tady byl! Sám velký Adrian! To je kapacita všech kapacit, když si nás natolik váží a navštívil nás. Nemám slov, jsem velice dojata! *7*
        • Re: Vítáme Vás pane Adriane

          To si tak neberte. Stejně, co bych dělal? Buď bych se díval na své fotky, trénoval autogram, nebo si připravoval veselé historky z natáčení.
    • Re: POVINNÉ PRO ČLENY KLUBU

      Doporučuji shlédnout seriál Červený trpaslík, je tam mnoho inspirace i mnoho poučného. Někdy si představuji p. Jastrabana jako poručíka Rimmera nebo kocoura :-)
  • pozvánka

    Pokud by jste chtěli tohoto herce vidět , sledujte program divadla A studio Rubín, kde pravidelně hraje v představení Něžná(nejbližší 17.6.2008).
    Sledujte tedy www.astudiorubin.cz kde je podrobný program. Navíc tam najdete v sekci Divadlo - Hosté - Něžná i anotaci a fotky k tomuto představení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit