Přejít na výpis diskuzí

Adrian Jastraban

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • Nedávno jsme potkali Adriana v Praze v obchodním domě Kotva. Požádali jsme ho, zda by se s námi vyfotil. Máme s ním krásnou fotku na Facebooku. Adrian na mě působil velmi mile a skromně. Je to sympatický pán :-)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *4* *3*
  • Dobrý tyjo :D posl komentař před par lety..Tk to obživim..Vše nej !:DDD
  • ahoj

    ahoj lidicky, chodi sem vlastne vubec nekdo? Adrianek je super a nikdo to sem ani nepisne? Trosku ostuda ne????
  • Hladam pomoc

    Dobrý deň, hľadám kontakt na mojho dávneho veľmi dobrého priateľa Adriana Jastrabana,s ktorým sme spolu chodili na gympel v Banskej Bystrici a zažili nezabudnuteľné leto v Nemecku.Rada by som ho pozdravila. Vie mi niekto pomocť? Stačí aj mail.Ďakujem a ostávam s pozdravom...Janinka6911
    • Re: Hladam pomoc

      yasad@seznsm.cz
  • Dobrý den

    Dobrý den pane Jastrabane,jak se vám hraje s Matyášem Valentou? *7* *7*
  • pozvánka

    Pokud by jste chtěli tohoto herce vidět , sledujte program divadla A studio Rubín, kde pravidelně hraje v představení Něžná(nejbližší 17.6.2008).
    Sledujte tedy www.astudiorubin.cz kde je podrobný program. Navíc tam najdete v sekci Divadlo - Hosté - Něžná i anotaci a fotky k tomuto představení.
  • vokurková sezona?

    copak copak přátelé??? vaše vytrvalost je chabá, to už vám váš miláček vlasatej nestojí za chvalozpěvy???? nojo, silní zůstanou.... ADRIANE *14* , JÁ TĚ NEZRADÍM!!!! TVŮJ VĚRNÝ MILUJÍCÍ ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN FUNKLUBU *5* Z.
  • Zlost

    Tak, toto si vyprošuji, aby mě někdo odsuzoval za převtělování duše. Je to naprosto přirozené! A dejte mi pokoj nebo se převtělím do vás!!!!!!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit