Přejít na výpis diskuzí

Alan Bastien

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..jo? a copak je to za ZPĚVÁKA-EXOŤÁKA? Já slyšela, že prej dost srdceryvná bída..ale což..mééno má pJekný *5*
  • všechno NEJ

    Všechno NEJ k dnešnímu svátku, Rudíku!!! *1*
    • Re: všechno NEJ

      připojuji se ke gratulaci, vše nej *3*
  • Lancelot

    No jo...Alan... Když jsem byla ne Excaliburu, tak zpíval Lancelota a fakt dobrý. A od té doby se o něj zajímám, dokonce jsem se s ním setkala osobně a je vážně supr... *14*
  • nikolkamaca.b
    alan je nejlepší muzikálový herec a hlavně úžasný zpěvák dala bych všechno za setkání s ním *14*
    • s Alanem se hrozně hezky povídá ...a s tím že to je nejlepší muzikálovej zpěvák souhlasím *4* ...on tou rolí vždycky žije a to umí málokdo *14*
  • Jsi ten nejlepší herec, sice tě znám jenom z muzikálu Tři mušketýři, ale stejně si nejlepší herec na světě. A budu se moc těšit, jestli budeš hrát v dalším muzikále. JSI NEJLEPŠÍ *14*
  • Jsi ten nejlepší herec, kterého jsem kdy poznala, sice tě znám jenom z muzikálu Tři mušketýři, ale stejně jsi nejlepší. Budu se moc těšit, až budeš hrát zase v nějakém muzikálu. JSI SUPEEEEEEEEEEEER *14*
  • Alan je nejlepší jako ďAtagnan v muzikálu 3M!!!!!!! Moje kámoška dokonce brečela u novin když zjistila že jest zasnouben!!!!!!!!! *4*
    • Re:

      Souhlasím, naprosto úžasný ve Třech mušketýrech, nádherný hlas i herecký projev-krásně se poslouchá i se na něj dívá!
  • Ahoj Rudíku

    Ahoj Alane (Rudíku), přeji Tobě i Tvé manželce ze srdce vše dobré, hlavně štěstí a zdraví v novém roce. Přeji opožděně, ale s Tvými rodiči jsem se neviděla a koncertu ve Štb. jsem se nemohla zúčastnit.Fandím Tobě i Tvé manželce. Ahoj Lea, Litovel. Tisk, co o Tobě mám, předám Tvým rodičům. Ahoj
  • Ahoj bývalý kolego,máš se ,dej někdy vědět o sobě zajdem na pivko, kámoš Ivoš J. z Litovle.
  • Muzikálový herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit