Přejít na výpis diskuzí

Alena Zárybnická

OSOBNOST 2.3.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední (devátá) "čtyřicítka" - to stojí za oslavu

  • Alenka Zárybnická je šarmantná dáma, kvôli ktorej stojí za to pozrieť si predpoveď počasia ČT i na druhom brehu rieky Moravy.
  • Připojuji se k mailu Adély,nelíbí se mi,že neoslovujete zpět moderátora
    jeho jménem,když on vás osloví,je to podle mě slušnost asi jste nebyla
    na žádném kursu správné komunikace a zpětné vazby.
  • Zdravím paní Aleno,jsem Vaším obdivovatelem,krásy a hlavně Vaších schopností a všestarnností ! Dovolím si i připomenout Váš účes,který Vás nesmírně pozvedl.!Moc se mi líbíte. Srdečně zdravi Jiří Mates
  • Dobrý den paní Zárybnická,

    jste zajisté profesionálka ve svém oboru,ale vadí mi,když vás moderátor

    osloví před událostmi a vy nedokážete odpověď aniž byste ho oslovila také,

    ostatní to tak dělají a je to správné a etické.Adéla
    • Vážená paní Adélo, to nemyslíte vážně. Zpětné oslovování nemá s etikou nic společného. Působí velice trapně a nedokonale. Velice si vážím, že paní Zárybnická nepapouškuje jména svých kolegů jako to dělají ostatní.

      Mirek
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám ... :))
  • Dobrý den paní Alenko,už je to tak. Jste stále ta Nej ... rosnička ;-),diky a přeji Vám mnoho úspěchů v osobnim i profesnim životě,Martin.
  • je to číča ta naše alenka
  • Paní Aleno, chtěl bych Vám poděkovat za způsob jakým prezentujete předpovědi počasí. Vaše prezentace je srozumitelná, má určitý a stále stejný řád. Váš kolega pan Žák, kterému se u nás přezdívá manekýn nebo lidový vypravěč, se 5 minut rozplývá nad tím jak bylo, a pak během dvou minut zahlásí, že bude polojasno až oblačno, místy zataženo, přeháňky nebo déštˇ.On sám sice dobře ví, že to bude třeba jen na západě republiky, ale už nemá potřebu a hlavně čas nám to sdělit.Měla by jste ho to naučit, a vysvětlit mu, že je to pořad - předpovědi počasí, a ne jak bylo včera!!Ostatní na tom nejsou o nic lépe než pan Žák. Měla by jste je to naučit. Zdraví Standa z Vysočiny *14*
  • alenko jsi krásná mám te rád

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit