Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když neví co s penězi, tak až dá něco na charitu nebo někde něco postaví na území kde nic není. A až neničí nic co není jeho byli jsme tam od dětství a máme z toho moc pěkné vzpomínky. Dokud tam nebyl, tak nám bylo dobře. Pěstovali jsme tam ovoce a zeleninu a dokonce jsme tam i pohřbili našeho křečka. Je to hajzl.
  • Chce si koupit celý pozemek kde máme zahradu takže ji budeme muset zbourat za svoje peníze a ještě jiné místo chce zlikvidovat kvůli jednoho blbého bazénu nebo bůch ví co ještě zlikviduje. Až si to postaví jinde kde je volné místo a kde nic nebude muset zbourat. *8* *8* *8* *8* *8* *9* *9* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *11* *11* *11* *11* *11* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12*
  • tak odchod to byl nečekaný a v národáku podle mě udělal velmi dobrou práci čtyři roky slavil úspěchy jenom média si dělala co chtěla on měl pravdu v tom že někteří lidé pošpinili český hokej odchod se asi dal čekat akorát nechápu že si novináři vystřelovali z jeho zete michala barinky což je jeho věc řada lidí na něj nadávala
  • představuji si, že hokejisté v nároďáku jsou dospělí a pro vrcholové klání zralí gladiátoři... V Soči jsem neviděl týmovou inteligenci, tedy něco co musí na ledě vzniknout z individuální herní inteligence. Tedy žádný "hokej hrou" ale něco jako, ... jak to nazvat, ... turbulenci individuí. Ano, ani ne individualit. Mezi hráči jsem viděl a cítil chlad.

    No a k panu Hadamczikovi? Kdysi TV zprostředkovala jeho ohryzané špinavé nehty. Pokud někdo v jeho věku neovládá tak primitivní potřebu... ten člověk je pravděpodobně duší a myšlením ještě dítětem. Koho chce motivovat? Jestli Svaz rozhodl, že on je tím vhodným vůdcem reprezentace... hmmm.
  • Ten odstup je nečekaný, pro mě. Neúspěch je součástí, obzvlášť proti takové konkurenci, tak nechápu proč si bere p. Hadamczik slova primitivů k srdci. Naopak, pokud to dostane na starost Růžička, bude to mnohem horší. Ale tak nač si přidělávat vrásky. Život je jen jeden. Díky za Vaši práci.
  • umite tady neco lepsiho nez nadavat?byt lojzem tak uz bych se vys..l na cely cesky hokej nedokazete pochopit a nikdo z vas tady neni soudny ze proste existuji lepsi muzstva jste banda pitomcu a chytrych debilu co nerozumi hokeji ale to neni nic novyho jsem zvedav az to vezme nekdo jiny co s tim udela vy chytraci!!!!!!
  • rusové dopadli úplně jinak ,prohrali jen jedno utkání a to se stává ,lepší bere,kolik proher bylo u nás?????
  • Přesně tak u těchto vetránu na menším hřišti ,ale hraji v útoku dva mladí a klucí ,ne stejně starý veteráni,nic proti nim,ale je to tak
  • Duofám ,že tenhle umělec ,už nedostane šanci někoho nominovat
  • Pane umělčě trenére teď byste se měl dívat jak vypadá hokej na světové úrovní to co předvádite Vy nad tím musí každý fanda brečet to by i kluci na rybníku hráli líp tahněte už konečně co se musí stát aby ste to koryto konečně opustil a vemte sebou i pana Lenera
  • Pane Hadamcziku, mám pár otázek:
    1) Proč hrajete stále stejnou hru, která končívá neúspěchem?
    2) Jak je možné, že úspěch závisí na štěstíčku?
    3) Jak je možné, že jste vybral děravého gólmana, který v žádném zápase nebyl oporou?
    4) Kdy vysvětlíte klukům, co je to obrana, aktivita a jak se má zakončovat útok?
    5) Myslíte si, že je nutné dávat hráče veterány a pokročilého věku na zápasy, ke jim síly a rychlost evidentně nestačí po celý zápas a mají tak hrozivé a dlouhé výpadky?
  • Tak si proboha protři oči !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pane Hadamcziku kdy už konečně pochopíte že u té repre nemáte co dělat tak proč se tam držíte jako veš kožichu všichni vidí kam ste tu repre zahrabal buďte už konečně soudný a děte slušně řečeno
  • Pane Hadamcziku.
    Co se týče hokeje,kdysi jsem fandil Dukle Jihlava,to bylo ovšem za totáče.Po hodnotovém převratu jsem z fanděním seknul neb sort jako takový se stal silně skomercionalizován a hráči se stali profesionály v pravém smyslu toho slova.Upřu svůj názor na nynější olympiádu v Ruském Soči.Byli jste vyřazeni USA.Problém je ten,že jste vsadil na,,staré kádry,,Jágr a spol.Tedy,staré z prominutím dědky.Proč jste nezaložil kádr,tedy mužstvo z hráčů extraligy?Z mladých a perspektívních.Vaše koncepce založená na hráčích Kanadsko Americké NHL selhala.Tedy jako reprezentační trenér,pokud jím budete budete se muset ohlédnout po neokoukaných tvářích,mladých hráčích pod 30 let.Tito hráči jsou schopní a draví,mají chut' hrát.To co bylo doposud,Jágr a spol byla setrvačnost v pojetí a hlavně,šlo hlavně o zviditelnění a co si budeme povídat,o peníze.Ovšem reprezentační fond jistě není tak finančně zajištěn,jako plat profesionálního hráče a reprezentanta klubu za který daný hráč hraje.Prostě miliardové,v korunách výdělky exkluzívních hráčů.Tedy,asi u nich se asi projevuje stanovisko,bez nás to nejde.Šlo by to,jen dát důvěru skutečným reprezentantům,mladým hokejistům,hrajícím v extralize po případě i z nižších soutěží,kteří si jistě budou vážit toho,že mohou reprezentovat Českou republiku v mezinárodních hokejově sportovních kláních.Prostě,totální obměna mužstva.To je můj názor.Mnozí fandové Jágra se mnou nebudou asi souhlasit ale,to ale podotýkám,mládí odešlo a křivka výkonů klesá.V NHL jsou menší hřiště,tak zátěž není tak veliká jako na hřištích Evropských.Tak to mié fanynky a fandové je.
  • Dobry den,
    pane Hadamcziku, nechci vam nijak nadavat. Chci vam jen napsat par rad, kterych jste se na OH moc nedržel.
    1. Nominace. Proč nominujete duchodce, kteri vyhrali uz 100x ?, nominujte mlade kluky, ti budou za vytezstvim palit.
    2. Sehranost tymu. nemuzete prece po kazde prohre sprehazet sestavu, musite ji nechat se poradne sehrat.
    3. Motivace. Nemuzete po kazde prohre "cumet" do stropu, mohl by jste ty hrace trochu "jebat".
    4. Nadvlada. Vy jste v celem tymu jen takova "panenka", nenechte ztrapnovat, nenechte vladnout Plekance s Jagrem.

    Jakub Ruč, 11 let, odpoved mi poslete na email: JakubRuc123@email.cz
  • Nechápu proč pořád nominuje důchodce Jágra
  • Zdeno, kde žiješ? Naše mužstvo má nejvyšší věkový průměr na olympiádě! Kde jsou ti mladí hokejisté? Prozradím ti to. Sedí někde v Česku a hledí na výkony opotřebovaných chlapů z NHL. Jen dát našim mlaďochům šanci! Rok dva a pak by nejen nám to ukázali. A dokázali. *4*
  • Čím tě tak oslovil, Nelinko? Má barák, fáro, peníze, milenku?! Budeš se muset postavit do řady. *1*
  • Máš smůlu, Alexi. Měl by ses naučit česky či německy. Protože s němčinou jsi totálně vedle, užívej mateřský jazyk ! Ten by mohl být o chlup lepší. *9*
  • Fančo 1010, Lojzo, mějte rozum a trochu soudnosti! Vždyť v těch dvou řádcích je to , jako by psal dyslektik. A ještě s divným mozkem. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit