Přejít na výpis diskuzí

Amanda Seyfried

OSOBNOST 18.2.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co řešíte

    Já teda nechápu co řešíte. Vím každý má svuj názor a vkus ,ale říct o tehle herecce že je škaredá je pěkna kravina. když ona není pěkná tak kdo potom. Hraje výborně a krásně zpívá. Myslim ze je to mladá a přijemná holka, herečka budouctnosti . Vy co tady kecáte. DrŽte hubu a krok. Já bych vás všechny do jednoho chtěla vidět. Vy musíte být kočky. *3*
    • Re: co řešíte

      Ano Lucko mas pravdu ona vubec neni skareda mozna na nekterych fotkach neni moc hezka ale ve filmu atd.. ji to moc slusi *3*
  • každý má prostě nějaký názor mě se moc nelíbí vzhledově ale jinak docela dobře zpívá:-) *4*
  • autogram

    čau mám 3 autogrmy Amandy a jeden sem se rozhodla prodat tak kdyby ste měli zájem tak se mrněte www.littlebuffy.blog.cz
    • cumacek72

      Re: autogram

      týjo :D kde si je vzala ?? to si jí jako třikrát potkala?? (závist)
  • teryssekk

    Amanda Seyfried

    Viděla jsem film Mamma mia ! A je tam upa boží je to super herečka a nevěděla jsem že i tak nádherně zpívá .Je fakt mociny dobrá ! *1* *3* *4*
  • mamma mia!

    Videlsem tenhle film aje opravdu perfektni mozno ze sem lepsi nevidel. aspon ne jako muzikal.AMANDA je tam proste k sezrani je opravdu skvela *4*
  • togezka

    Protivný Sprostý Holky

    Je to úplně skvělá herečka. Nejlepší teda byla v Protivných Sprostých holkách - tam hrála senzačně.
    • constance

      Re: Protivný Sprostý Holky

      jí to sluší všude *1* *15* *3* *4*
  • lieblinka

    Amanda

    Je to fakt talentovaná holka,moc se mi líbila v Mamma Mia,ješte jsem ji viděla v Dr.Houseovi a taky docela hezky zpívá....líbí se mi jak nazpívali z Dominicem Cooperem písničku Lay all your love on me. *3* *4* *3*
    • cumacek72

      Re: Amanda

      Jo!! Ta písnička je úžasná :)
    • superstarkonvickova

      Re: Amanda

      v dr housovi co tam hrála a ve kterém díle??
      • Re: Re: Amanda

        *3* v 1.sérii v díle Absťák, přítelkyni toho pacienta :D *1*
  • amanda

    ete hrala v dear john (mili johne) *14* s chanem
  • jackiesparrow

    jj

    Je vážně super.Viděla jsem ji ve filmu Mamma Mia,a musím říct,že tam byla senzační=) V Protivnejch Sprostejch Holkách jsem ji teda nepoznala *1*
  • Je super žena,úžasná herečka.A je veľmi pekná,netreba jej aby sa líčila *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit