Přejít na výpis diskuzí

Aneta Vignerová

OSOBNOST 25.10.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kerm

    Ošklivá miss

    Nechápu, jak mohla porota zvolit tuhletu ošklivku! Byly tam rozhodně hezčí holky! Neni ani vůbec hezká a má příšernej hlas! Je to snad jedna z nejošklivějších, které byli kdy vůbec zvoneny. Nechápu, jak se může někomu líbit!
    • Konečně něco jinýho:) krásná:)

      Ted se zase bude řešit rok proč vyhrála??Kdyby nebyla pěkná tak snad se nedostane ani do té dvanáctky Miss:) Ja si myslim že je hodně zajímá .. není to okoukanej typ ..Určitě lepší než ta peroxidka co tam stále vedle ní když se rozhodovalo která bude Mis...
      • Re: Konečně něco jinýho:) krásná:)

        jo ta vedle ní byla o moc hezčí než ta Aneta, neříkám že se mi Aneta nelíbila, ale byly tam i hezčí
    • Re: Ošklivá miss

      Já teda nevím jestli Ti něco říká charisma,ale tady ta holka ho prostě má.A lepší takový hlas než kdyby kvokala jak slepička na hnoji.
      • Re: Re: Ošklivá miss

        For Marcela: No a? Můj názor..... *3*
        • nikyna

          Re: Re: Re: Ošklivá miss

          já myslim že clovek si hlas vybrat nemůže
    • Re: Ošklivá miss

      je fakt ošklivá.. *9*
    • Re: Ošklivá miss

      je hezoučká dost
  • nelibi

    vubec se mi nelibi. byly tam mnohem hezci ja fandila Nikol Riškové
    • Re: nelibi

      nevím,jsem to nesledoval,ale nejškaredší rozhodně není
  • ošklivka

    Jako nechci bejt hnusná, ale to znam mnohem hezčích holek než je tahle a i já sem hezčí než ona ježiši kam dali všichni oči, dyť vypadá jako předělanej chlap jak taková kobyla může vyhrát miss to se tam v tom případě příští rok hlásim *1*
  • Ahoj mas moc hezke vlasy :-)
  • xxxxx

    Jestli je všeobecně hezká,to nevím. Já takhle lidi neposuzuji. Pro mě musí bý člověk něčím zájímaví. A ona zajímavá je. Rozhodně netrpí tou unylou krásou, má v sobě velký sexepíl a je to sympaťanda. *5*
  • Vse nejlepší k narozeninám přeji krasu kterou nikdy nikdo neprekona zdravi ,lásku,a štěstí *4* *4*
  • Ahoj mam 10 roku jak ses stala hvězdou prosim odepiš muj email je natalkastarinska@seznam.cz *16* *6*
  • Já jsem ji viděla naživo je opravdu hezká. *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5*
  • xxtinaas

    Není hezká!

    Nejsem zrovna nejkrásnější, ale myslím, že teda vypadám líp než ona.....
  • fuj

    Není hezká aspoň já si to myslím!!!! Má křivý oči a je celá divně rozpláclá!!! *1* no nevím jestli právě ona měla vyhrát miss ČR 2009 *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit