Přejít na výpis diskuzí

Anna Kurnikovová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nojo...

    Vzpadat jak Anicka, tak nemakam ve sroubarne... *7* *7* *15*
  • katys

    Vypadá takhle těhotná ženská ve 4 měsíci?

    Myslíte že takhle vypadá a sportuje ženská ve 4měsíci mrkněte na odkaz ty fotky jsou pár dnů starý. *8* *4*
    • katys

      Re: Vypadá takhle těhotná ženská ve 4 měsíci?

      http://www.hotcelebshome.com/2009/0 2/15/anna-kournikova-2009-champions -cup-in-boston/
  • torabora

    Anna....

    ....má anorexii ! Nyní už není štíhlá ale příliš vychrtlá ! Nejvíc to bylo vidět na nedávné tenisové nohy,kde se její tenké nohy nedaly přehlédnout !!! *13*
    • Není vychrtlá , má normální postavu, asi jsi nikdy neviděl(a) jak vypadá anorexie co??? *10* *10* *10*
    • torabora

      Re: Anna....

      ,,tenisové párty §!
  • ANIČKA

    MILUJU ANIČKU A JESTLI JÍ TAKY MILUJEŠ, TAK JÍ NA DŮKAZ PŘIDEJ NA TYHLE STRÁNKY

    HTTP://WWW.PROSTEMULLUJ U.CZ !!!

    *1* *5* *7* *14* *10* *3* *3* *3* *3* *9* *8* *8* *8* *8*
  • misulka111

    Eník a Anna

    já si myslím,že když ji Enri miluje a je s ní spokojenej,má štěstí,tak byjste mu ho měli přát,stejně děsná blbost,že pojedete na jeho koncert,on vás uvidí a vy**re se na annu......prostě budte rádi,že je šťástný a jestli je to s annou někím jiným, je přeci jedno ne?....hlavně, že tu ženu miluje....a ona miluje jeho......a myslím si, že si vybral docela slušně, protože anna je fakt hezká holka a je mi jasný, že říkáte ,že se k sobě nehodí jenom proto, že po jeho boku nejste vy....podle mě jim to spolu sluší.....asi mě budete za tenhle příspěvek nenávidět....ale až otevřete oči tak to pochopíte!
  • kacenka33

    achjoo :'(

    tyjoo.....Enrique je fakr moc pěknej a taky z toho nejsem dvakrát nadšená že s ní chodí...ale já ho nikdy v životě neuvidim...teda aspoň si to myslim a aby nebyl šťastnej to by ho bylo zase škoda...takže jim přeju a ikdyž u toho brečim... *9* *9* *14* *13*
    • Re: achjoo :'(

      Tak to sme asi dvě kdo ho nikdy neuvidí *9*
  • sara.jenni

    KOURNIKOVA!!!!!

    Tady na Osobnoctech je to všechno nějak divně! Pač je Anna Kournikova a ne Anna Kurnikovová, taky jsem někde našla ji jako Anna Kurniková. Jestli se o tom chcete přesvědčit tak tady je její officialní website http://www.kournikova.com/ myslím, že ona by si své jméno určitě špatně nenapsala!

    A co říct k tomu že je zasnoubená s Enriquem a čekají mimi? řeknu jen to, že jim to mooooooc přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: KOURNIKOVA!!!!!

      Už se jim to narodilo?:)
      • sara.jenni

        Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

        Chytrá otázka! To je těžké říct. Podle všeho nebyla ani těhotná! To je celé nějaké divné víš? Já prostě nevím. Spíše nebyla ani těhotná, ale pry chtějí s Enriquem založit rodinu...
        • Re: Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

          Podle mě těhotná ani nebyla...Všude jsem to na internetu hledala,ta "novinka" je už 2 roky stará a jestli by opravdu těhotná byla,už by tu bylo něco napsaného...Ale moc bych jim to přála... ;)
        • smelu

          Re: Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

          to by bylo taky moc dobře!slušelo by jim to *14*
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: KOURNIKOVA!!!!!

            už jsem to opravila tak možná to pude *3*
    • sara.jenni

      Re: KOURNIKOVA!!!!!

      Taky jsem se dívala jak se vlastně jmenuje, když je všude napsaná jinak, ale máš pravdu je to Kounikova a ne nějak jinak, ona není žádnej kurník nebo něco podobného!!!
      A řekla bych, že těhotná není!!!! Už milionkrát byla těhotná a nikdy to nebyla pravda je fakt, že bych chtěla aby měli konečně spolu dítě po 7 letech, ale dokud nebude nějaký důkaz že je těhotná tak tomu asi věřit nebudu!!!! ale jinak jim to moooooooooooooooooooooooc přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vanillka-ashley

    anna

    jéžiš,vubec nikdo z vás to enriquemu nepřeje...jenom chcu říct že anna opravdu ted nemuže být těhotná ptz by nemohla hrát tenis,a v tu dobu,kdy říkala bulváru to že otěgotněla,byl enri na turné,ale jinak jim to sluší *14* *14* *14*
  • jancap

    anna

    Ahojík,sice se Anna k Enríískovi nechová někdy hezky ale Enri jí má asi rád takže já jí mam rada taky navíc mi nepříde tak hrozná a kdyby ho nemela rada tak si to mimco nechá vzít a abyste neco vedely moc jim gratuluji k mimcu a doufam ze jsou oba stastni jak enri tak anicka je mi jedno ze si budete o me myslet ze sem blba ale urcite se najde nekdo kdo ma stejnej nazor,a urcite má Enriqueho ráda jenom jí to hold nekdy ujede!!!!!Preju jim at sou spolu stastní *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • tyna007

      Re: anna

      sice jsem vcera taky probrecela kvuli tomu mimcu skoro celou noc ale musim souhlasit...ja vim ze my s tim nic nezmuzem a ani newime jaka anna je ale kdyz je s ni enrique tak stastny...preju jim to i kdyz to ance trosku hodne nekdy ujede...enrique ji ma rad tak ja to beru a uz se v tom patlat nebudu...pokud to zvladnou muzou si klidne udelat dalsi 3 deti hlavn eat enrique nezahodi karieru,to by me hodne stvalo...ale jinak jim to ze srdce preju...jsou to pekny par *1* *14* *14* *15* *4* *3* *1* *14* *14* *15* *4* *3*
  • Anna

    Jeste hrala ve videoklipu-Enrique Iglesias escape

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit