Přejít na výpis diskuzí

Avril Lavigne

OSOBNOST 31.12.2006 
18317 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Avrilka ;*

    Podívejte .. každej má svůj názor , ále já osobně si myslím že je úžasná ... víte , mám jí ráda už 5 let .. ta její změna mě moc nevoní , ale co .. mám jí ráda takovou jaká je .. AVRIL LAVIGNE IS THE BEST EVER AND FOREVER .. SHE IS THE PERFECT *3*
  • Ach jo vy jse fakt paka!!!PS:JEN TY CO NADÁVAJ AVRIL!!! A taky jestli máte něco proti Avril nelezte sem!!!

    Ach jo copak člověk nemůře mít svůj názor???Copak musíme neustále posluchat co kdo má řikat???Já mám na Avril jedinej názor že supr!!A mě ten názor nerozluvíte taky ty hnusmý lidi nechte oni jednou názor změní ale furt budou pro nás fanoušky otravove kteri lezou DO DISKUZE A CHTĚJI NÁS JENOM NAŠTVAT ŽE JO!!! JE TO BAVÍ PROTOŽE JSOU BLBÝ A BLBÝ NAVŽDY ZŮSTANOU *1* *1*!!PŘECE JSE NENECÁME ROZHODIT KVŮLI NÁKÝ PARTĚ D**** CO NADÁVAJ NÁM FANOUŠKŮM A URAŽEJ AVRIL *16* *16* *16* Takže sbohem ubožáci co nadávete Avril *9* !!!
    • Re: Ach jo vy jse fakt paka!!!PS:JEN TY CO NADÁVAJ AVRIL!!! A taky jestli máte něco proti Avril nelezte sem!!!

      Máš naprostou pravdu.To víš lidi jsou fakt blbí. *15*
      • Re: Re: Ach jo vy jse fakt paka!!!PS:JEN TY CO NADÁVAJ AVRIL!!! A taky jestli máte něco proti Avril nelezte sem!!!

        Já nevím. Ono je něco jinýho urážet Avril za účelem naštvání jejích fanoušků a něco jinýho je jen prostě napsat svůj názor. Já třeba úplně nesnášim Avril Lavigne,ale už jsem dostala rozum a přestala jsem lízt do její diskuze a psát tam o ní ty svoje názory,nechci štvát její fanoušky,který jí maj tak rádi,že prostě nechtěj slyšet pravdu,nechtěj přijmout jiný názor,názor antifanouška.Tak prosím respektujte cizí názory,já mám ráda třeba Katy Perry a taky neříkám,že se všem musí líbit!
    • zirafaandy

      Re: Ach jo vy jse fakt paka!!!PS:JEN TY CO NADÁVAJ AVRIL!!! A taky jestli máte něco proti Avril nelezte sem!!!

      jo přesně,souhlasím,já vám taky nepomlouvám vaše oblíbence,tak nám NEPOMLOUVEJTE AVRIL !!!! *13* *13* *13* *16* *16* *16* *8* *8* *5*
      • avril-nely

        Re: Re: Ach jo vy jse fakt paka!!!PS:JEN TY CO NADÁVAJ AVRIL!!! A taky jestli máte něco proti Avril nelezte sem!!!

        jojo souhlasím s tebou ! *4*
      • jana291995

        Re: Re: Ach jo vy jse fakt paka!!!PS:JEN TY CO NADÁVAJ AVRIL!!! A taky jestli máte něco proti Avril nelezte sem!!!

        JÁ TAKY SOUHLASÍM.VŠICHNI JSTE CHYTŘÍ ALE PROČ STRÁCÍTE ČAS NAD TÍM ŽE URÁŽÍTE PRO NÁS SKVĚLOU ZPĚVAČKU.JAK BY BYLO VÁM.NĚKOMU SE LÍBÍ CIARA,NĚKOMU BRITNEY, JO DOBŘE NEBERU VÁM TO.KAŽDÝMU SE LÍBÍ NĚKDO JINÝ.ALE CHOVAT SE JAKO SLUŠNÝ LIDI SE UMÍ KAŽDEJ.JSME JEDEN STÁT A MĚLI BY JSME DRŽET PŘI SOBĚ.MNĚ SE AVRIL STRAŠNĚ LÍBÍ,A NIKDO MI JI NEVYMLUVÍ
        KDYŽ SE VÁM AVRIL NELÍBÍ TAK TO NAPIŠTE JAKO SLUŠNÝ LIDI:MNĚ SE AVRIL NELÍBÍ NEZPÍVÁ MŮJ STYL.A JE TO.NEMUSÍME SE HÁDAT,ALE VY SI O TO KOLEDUJETE. *9* *8*
  • Avril je VELKA frajerka protoze si na nic nehraje ma svuj styl kterej nikdo neumi napodobit je proste nejlepsi!!!!!a komu se nelibi at si prdel polibi *13* *13* *13*
  • Girlfriend remix

    Novy videoklip Girlfriend remix Ft. Lil Mama!!

    http://youtube.com/watch? v=NMvR5H31zkE
  • fifinka7

    hodnocení

    tyjo to hodnocení přízpěvků je ale kravina *9* *5*
    • avril-nely

      Re: hodnocení

      jj,tje ..já už sem ani moc nechdim..už mě to nebavííí *10*
    • cara

      Re: hodnocení

      TakY si řiKám že Je TO BlBOST!
  • :-)

    nazdar lidi potřebovala bych menši pomoc mam par novych fotek avril a rada bych je sem dala, ale nak nwm jak!!diiky moc za kazdou radu!!:-) *1* *3*
    • Re: :-)

      Musís se stát členem fanklubu avril a jdes do galerie avril a tam máš uplně dole že tam můžeš dát fotku svoji!!!!tak at se ti to povede pápá *4*
  • avriiil má zejtra narozky!!!kéž bych jí mohla osobně popřát!!:( je nejlepší a to bez konkurenčně!
  • Good jako sk8er girl

    Jo Avie byla vždycky fajná holka, hlavně za doby Let Go!!! Skejťačka, prostě holka v pohodě.. Poslední dobou se dost změnila. Co se to s ní jen stalo??? Např. klip Hot. Vcelku nášup.. Ale pořád ji mám moc ráda!!! *9*
    • Re: Good jako sk8er girl

      Naprosto s tebou souhlasim.Avril byla lepší jako skejtačka prostě mi to na ní i víc sedí, tohle prostě neni ona, ale přesto jí mám moc ráda!
      • Re: Re: Good jako sk8er girl

        To je sice pravda že se změnila poslouchám ji už od doby kdy začala zpívat no jo no prostě se vdala je to taky už ženská *1* já si myslím že i tak jak ji změnila vizáš je naše Avrilka furt v duchu stejná těším se na její koncert juj *14* už jsem aice na něm jednu byla ale to jenom za doby Let Go *1* nášup jak sviň uvidíme teďkom
        • Re: Re: Re: Good jako sk8er girl

          Jako závidím ti (s tím koncertem). *3* Jestli někdy přijede do ČR, chtěla bych jít.. Ale abych pravdu řekla, raděj bych zažila koncert za doby Let Go. Ňáký vlnění jako v klipu Hot je docela ubohý.. *9*
  • ........................

    Avrilka je fakty super !!!!!! *4* *4*
  • jupíííííííííííííííííííííííííí avrííííííííílllllllllllll

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší