Přejít na výpis diskuzí

Bedřich Smetana

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky referat suprově mi to pomohlo děkuji *2*
  • Já musim udělat životopis o něm ,ale jako bych to psala já a byla bych to já ten Bedřich Smetana . Jako budu psát narodil jsem se roku ....
  • bedřich

    je to vůl akorát musim dělat referát *16* *5* *9* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: bedřich

      no jsem s tebou verim ja ho musim mit jako refeat *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

      *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*

      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: bedřich

      nápodobně *8* *8* *9* *9* *9* *9* *9* *3* *3*
  • Týjo,jsem v devítce,škola je nehorázně nudná (Asi to znáte,co? ).. A ještě musím za trest (Jo,vyrušovat se opravdu nevyplácí *2* *1* *1* ) udělat referát na tři stránky.. až uslyšíte někde sanitku,víte pro koho asi jede!... Mějte se *3*
  • Fak dík moc mi to pomohlo *4* *4*
  • Ty referáty to je hrůzu *8* ale hodně mi to pomohlo *3* *4* *5* *15* *1* *2*
  • Všichni piště že si musíte udělat referát vole :'DDDDDDDDD
    • Hele prosím tě to je snad jejich věc ty sv*ně!? Ať ti chcípne otec ty kun*o a už se neozívej ty krávo....
  • supr čupr článek *4* *12* *7*
    • Hej pi*o co meleš za hov*a kur*a seber se a jdi m*dat s cigánama d*vko zdechni na kapavku špí*o
      Tento článek je urážející a neprofesionální - Neprofesionálně zpracovaný.
      Pan Zdeněk, Paní Helena
      • plně s vámi souhlasím pane zdeněk
        • Děkuji, jste laskavý pane Uzdichcale
  • Smetana

    Ja si myslim že Smetana udělal spoustu nadhernych dil a mi bysme mu za to meli podekovat!!!!!!!!!!
    • Re: Smetana

      Ano taky si myslím,zasloužil by si to *3* *3*
    • Re: Smetana

      Ano Smetana vytvořil velké množství hudebních děl. (paní naučte se prosím Vás česky- neříká se udělal,ale vytvořil a ne díl,ale děl)- asi jste na tom s pravopisem dost špatně-nechci se posmívat- pak něco někam pište.
      • Vy tady poučujete o pravopise českém, když sama neumíte ani správně doplnit interpunkční znaménko - a to čárku. Prosím Vás, než tady začnete buzerovat, kdo umí česky a kdo ne, raději si zkontrolujte Váš text. Nemálo jsem se totiž u něho nasmála. A to že někdo píše, tak jak mluví (tudíž například nářečí, taktéž píšu bo, šici apod. a to jenom díky tomu, že jsem kousek od Ostravy), neznamená, že hned neumí pravopis, popř. je na něm špatně...
      • Re: Re: Smetana

        Není to snad jedno?Nebuzeruj/te nevim co si zač ale snad je to věc toho člověka jak mluví ne? *7*
      • Re: Re: Smetana

        Opravuji se, v autorovi má být ne uzávatel, ale uznávatel.Omlouvám se za tuto pravopisnou hrubou chybu.
  • je super píšu do hudebky referát moc mi to pomůže *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit