Přejít na výpis diskuzí

Bohuš Matuš

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať se daří...

    Krásně zpíváš, držím ti palečky, potkali jsme se, ale asi si na mě nepamatuješ...(slimák:)..Moc mě mrzí, že si nepamatuji jméno té velice příjemné paní, se kterou jsi přišel...To je zlatá ženská!...Co nejméně záště od lidí a co nejvíce úspěchů ti přeji...nejprve jsem tě potkala, pak si tě poslechla..jsi talent!
  • Znám Bohuše

    Měla jsem tu čest poznat Bohuše osobně,
    hlavně jeho 2 sourozence a už se nemůžu dívat na ty články, co o něm píšou.
    Je to snůška lží.
    Bohuš, je skvělej bavič, je stoprocentně na holky a skvěle kalí. *1*
  • pozdrav

    Zdravím Bohuše,ať se Ti daří v hudebním bysnysu,stějně dobře jako pařby v píseckých barech.Poznal jsem ,že jsi normální a ještě k tomu dobře zpíváš.drž se brendy
  • Ahoj, tak jsem slyšela, že připravuješ nové CD? Jestli ano, tak už se moc těším. A bez té slepice, teda čepice je to taky dobrý *4* Hodně štestí a okolo sebe jen samé dobré lidi přeje jedna fanynka z Plzně
  • Pokus o sebevrazdu?

    Dobry den, moc by me zajimalo jestli jste se po rozchodu s Terezii Dobrovolnou pokusil o sebevrazdu. Jednou jste o tom mluvil v novinach. Dekuji za odpoved.
    PS:Drzim Vam palecky, at se v budoucnu jenom dari *4*
  • Sametový hlas

    Děkuj Bohu za to své nadání a já děkuji Tobě za ty nádherné melodie, které vycházejí z Tvého hrdla a jsou tak něžné a čisté. Pohladí po duši a usadí se v srdci. Díky, díky, díky. *14*
    • Re: Sametový hlas

      Čížek napsal, děkuj Bohu za svůj talent, já říkám my děkujeme Bohu za tvůj talent, chlapče, moc díky za tvé cd Smíření, jen drž správny kurz a jen rozděluj abis nám dlouho zůstal mladý a zdravý. Takový talen je velká zodpovědnost, neboj se toho.
  • všechno nejlepší

    k narozeninám! *4*
  • Bohuš Matuš byl by dobrý Jean Valjean
  • Díky

    Bohuši máš nádherný hlas,jsi jediný v ČR kdo se může hlasem přirovnat ke Karlu Gotovi,máš upřímné oči a jsi nádherný chlap,zpívej a nenech se otrávit bulvárem,Kdyby mi neumřela 20ti letá dcera tak tebe bych jí přála máš hodné srdíčko ahojkyAli (49 let) *4*
  • Bohouš

    Jsem velkým příznivcem Bohouše a fandím mu .Pan Gott atˇ si uvědomí že na něj nemá.Pryč je Gottův hlas .A zlatej slavík vše zkorumpovaný mohl vyhrát jen jeden .Bohužel Matuš to být nemohl .Éra zlatej kája je fuč!!z pozdravem Faninka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit