Přejít na výpis diskuzí

Christine Lakin

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivcaxxx

    Christine

    Christine jako Al v krok za krokem jsem měla ze všech postav nejradši,byla suprová. *1*
    • anett98

      Re: Christine

      pro mě byla je a bude nejoblíbenější *4* aji ta postava Al ke mě sedí jsem taky takovej kluk kterej si nenechá nic líbit a raději se rve *1*
    • Re: Christine

      pica pica pica pica *3* *3* *3*
      • anett98

        Re: Re: Christine

        p.petulkaa33 má pravdu ty jsi piča to co dokázala christin by jsi ty nikdy nedovedla tak nežárli
      • p.petulkaa33

        Re: Re: Christine

        prosimtě si sama piča
  • Christine

    Je opravdu hezká,ale moc hubená nejhezčí byla v kroku za krokem.Úplně normální krásná holčina,ale to není všechno dokonce jsem se narodila stejně jako ona!
    26.1.1979 a on a 25.1.1979 *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Dřív lepší..

    Nejhezčí byla za doba 5-7 série Kroku za Krokem... Teď se mi už moc nelíbí... :/
  • Asi jsem se zamiloval!!! *14*
  • ty jo

    Nejsem sice lesbička ale je fakt nádherná.... *3*
  • dutosvarc

    Happy Birdday

    Vše nejlepší
  • HAPPY BIRTHDAY!!!

    Přeji ti Christine Lakin alias Al Lambert Vše nejlepší k tvým krásným 32 narozeninám *3*
  • můj názor

    ona je fakt super ale nejlepší bylo když byla v kroku za krokem jako malá a nosila tu svojí kšiltovku *14* to bylo fakt boží když sem byla menší a koukala na ní jak tam s tima klukama dělá různý pokusy a nosí spíše klučičí oblečení měla sem jí strašně ráda!!!!!!!!ted už je fakt velká a už to neni ono! *9* ach jo ten čas letí!!! *8* *8* *7*
    • Re: můj názor

      jo,ona je fakt moc hezká,když sleduju ty díly kroku za krokem tak ten čas fakt rychle letí
  • rain

    Al

    je stejně velká jak já :) a v Step by step je nejlepší dřív sem furt řikala Cody a JT ale časem sem si víc oblíbila Al připadá mi nejvíc ze všech taková svá jako nemluvte mi do toho jaká sem! ŽERU JÍÍÍ
    • anett98

      Re: Al

      jsem na tom stějně *1* sice u mě byli moji oblíbenci vždy Cody s Al a už mi to zůstalo.... v těch pozdějších řadách byla škoda že tam Cody nebyl *8*
  • martina81

    Happy Birthday

    Happy Birthday Christine *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit