Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Claire is super! She is the best actress I know *16* . It is my role model!!!!! *14* *14* I want to be an actress like her *16* *16* *14* *14* *14* Is just the best *16* *16* *16*
  • je prostě super prostě je boží nevím co mám na to říct *16* *14* *16* *14* *16* *14*
  • Ahoj jsi moc krasna v seriale h2o
    Moc me zajima jak ste umneli takove moci. Ja jsem nikola charvatova a mam 10 let chtela bych a bys priletela do noveho mesta na morave na ulici na vesnici horni vrist10
  • Ahoj chtela bych byt ty!
  • Je uplne uzasna hlavne jako Rebeca z upirich deniku
    Je proste dobra herecka
    Ale nekdy mi je ji docela lito ve filmech nebo v serialech
    • Ahoj clarie holt ja te miluju a mas heskeho sina a si krasna chtela bych byt tebou!
      • Miluju te chela bych byt ty! Clarie holt.
  • Claire je skvela , nejvice se mi libila jako Rebekah , ale Bekah to ma hrozne tezke jeji bratrove ji chteji zabit jedinny ldo s ni ma dobry vztah je Kol, ale i ten ma sve mouchy. Je mi lito ze v T.O. umrela , je to skvela holka Mam ji moc rada jako by to byla ma sestra :)
  • CoolAjka
    Jéééj Rebeka z upířích denníku .. Ona je úplne skvělá a krásná *3* Chtěla bych být ona .............. *5*
    • Katherine-Nina
      Já bych zas chtěla býz Nina i když jsem ji podobná no spíš Katherine jsem podobná(Katherine Pierce)
  • Happy B-day Claire :33
  • Happy birthday *3*
  • Je úžasná.. tak krásná, vtipná atd.. miluju jí:33 moc se mi nelíbila v H2O- i když to byl seriál mýho dětství ;) je skvělá v upířích deníkách a původních řekla bych, že to je její nejlepší role...:DD (co vy??) jinak fajn i ostatní *8* *7* je skvělá!!!!!!§§§!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit