Přejít na výpis diskuzí

Csongor Kassai

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Apoleno, Apoleno vystrč jazyk po koleno
  • tiež som sa narodila v Kráľovskom Chlmci a bývam v ČR a tu vždy skomolia méno mesta :D
  • Milý Šaňo všecko najlepšie k zajrtajšim narodeninam
  • Moc se mi líbite....Můj nejoblíbenější film související s vámi je *Musíme si pomáhat*..v tom filmu jste byl skvělej *3* *14* *4* Moc vás obdivuju... :) No co si budeme povídat jste prostě úžasný *14* *4* *14* *4* *3*
  • Milý Csongore tato tvoje pohádka byla je a bude stále pěkná..... Strašně moc se mi líbí a nejenom mě ale i mojí mamce .... Líbíte se mi i tak ne jenom v pohádce s krásným pozdravem Přeje Štěpánka *4* *14* *14* *4* *14*
  • Narozeniny

    Dobrý den, chtěla bych Vám ze srdce popřát vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, úspěchů nejen na poli kulturním, ale také v osobním životě, ať Vám vše vychází podle Vašich představ a vše na co sáhnete se Vám daří.
  • narodeniny

    Sympatickému a talentovanému hercovi Csongorovi Kassaiovi želám všetko najlepšie k dnešným narodeninám. Pohodu v súkromí a úspechy na hereckej ceste. Ste výborný, Csongor, nech sa Vám darí aj naďalej. *4*
  • lucifer :-*

    z pohádky čert ví proč nejvíc zbožňuju lucifera!... *14* moooocinky nádhernej herec a čertík!:-* snim bych šla do pekla bez cukání! *4* *16* ....ta pohádka je fakt úžasná a koukám na ní pořád *3*
  • cert vi proc

    cert vi proc tam byl upa skvelej moc dobre ho zahral sikulka je to *5* *16* *1* *14*
    • Re: cert vi proc

      to máš pravdu moc dobře ho hrál hlavně moc hezkej čertík!...na tu pohádku čumim každej den aspon tak 4 ! :D... *1* *14*
    • Re: cert vi proc

      Jj,tam byl úžasnej!!!Moc mu to tam slušlo.S takovým Luciferem bych šla do pekla dobrovolně *4*
  • Fórum

    Ahojky všem...na Lide.cz jsem založila fórum tohohle super herce a kdo chce, může se k nám přidat, budeme moc rádi! *3* Fórum najdete pod jménem Csongor Kassai. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit